• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jak zrusim dropnuti hrace?
    uklik sem se :(
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    uplne plna soupiska...kazdej muj hrac hral zapas...vyslo z toho epickejch 19.6 bodu
    FREELA
    FREELA --- ---
    PAN_SPRCHA: Price mi sice v utery (v h2h) vychytal nulu, ale taky se mu podarilo tejden predtim inkasovat 10 golu behem 2 zapasu. Coz me suverene vyneslo na prvni pozici v Goals Against Average - Worst :)

    http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/55896/recordbook?type=leaguestats&subtype=G&pos=all

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    no já mám první kolo na IR, druhý kolo jsem vyhodil, jelikož MacKinnon asi trpí syndromem druhýho roku, třetí kolo Miller to bylo dobrý, čtvrtý Marty, ten má nejmíň bodů v celým týmu, jestli se nezvedne půjde taky, pátý Landeskog už opustil tým. polovina nadraftovaných hráčů už je pryč.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: U mne je největší překvapení brent burnns ;)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: tjn, ja jak byl nasranej, ze me to hodilo jako posledniho, tak jsem doma nechapal, jak ho nikdo neberete, a uz jsem se tesil, az prijdu na radu :D ale pak mi ho stejne nekdo vyfouk ze 13. mista..

    mym nejvetsim bustem je backes (45. v draftu), kterej byl v lonsky sezone 9. mezi vsema skaters, a letos je uplne marnej (cca 140.)

    a pak teda nezapomenu ani na asi ctvrty kolo, kdyz jsem ve spechu klikal na couturea, ale trefil jsem vedle na couturiera :))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: taky tihle dva, jsou první dva pořadí bodů přesně podle draftu

    IMG24.EU
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: kdyz ted koukam na ten draft, tak krome standardni princezny dobry tah byl Tyler Seguin....
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jojo...

    tady sem byl nalosovanej jako prvni, pak sem teda draftoval patej (stejne bych bral oveckina, takze to je fuk)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: ono se to pokud si dobře pamatuju nějak nesmyslně popřeházelo.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    lol..ja zil v domeni ze sem draftoval jako prvni :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: tak on byl Kane už pryč, když jsi se dostal na řadu

    IMG24.EU
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja sem rad ze mi nekdo vyfouk hemskyho :D
    a taky sem rad, ze sem neposlech svedomi a misto Kanea sahnul v prvnim kole po oveckinovi
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: Mě nejvíc štve Tarasenko, měl jsem ho už na řadě a nechal si ho vyfouknout.
    Forsberga jsem v predraftu ani neměl. Giordana jsem tam měl, ale nechával jsem si ho na poslední kola, netušil jsem, že ho někdo vyfoukne tak brzo.

    první trojka nejlepších docela překvapivá
    1.Tarasenko 195.místo v draftu
    2.Giordano 101.místo v draftu
    3.Forsberg nedraftován
    FREELA
    FREELA --- ---
    PAN_SPRCHA: mobilni jim asi jede primo z databaze a webova vytvari jenom zrcadlo, predpokladam kvuli bezpecnosti.

    V ty nasi hlavni lize mi zatim nejvic nahral Filip Forsberg (101.50), kteryho sem vymenil asi pul hodiny po skonceni draftu, ve kterym si ho nikdo nevybral :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: stejně to nějak nechápu, to maj dva různý systémy?
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: v appce je to online... a standings a matchups
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    FREELA: par tejdnu zpatky to bylo akorat, kdyz sem dosel na devatou do prace, tak uz tam byli aktualizovany vysledky...

    ted se to aktualizuje buhvi kdy, pokazdy jinak a jeste blbe...
    FREELA
    FREELA --- ---
    na ty Appce je nejlepsi, ze mi uz v pul osmy rano ukaze aktualni vysledky. Na webu to nemaji prepocitany jeste ted...
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    KUBAN88: ok, doladime to v poste :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam