• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ja chci příští rok taky hrát h2h :(
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    je fakt, ze hrat h2h je letos osvezujici, kvuli expanzi puvodni ligy (a tim padem brutalniho nedostatku volnejch hracu) kdy vetsina ma brankare v minusu na vycerpani slotu (nebylo by lepsi, kdyz nas hraje 15 nedat priste jen jednoho brankare na zapas?) jinak jak to bude s pristim draftem v lize? koukal jsem, ze drafty jdou i trejdovat, takze zustava poradi z minulyho roku a posledni bere prvni draft? :)

    v h2h bych byl pro, aby se to nechalo, jak to je, i do pristi sezony a zustala jenom puvodni original 6 :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: takhle se to dá hrát, vidíš třeba že vedeš v gólech, asistencích, ale ztrácíš v hitech a pimech, tak na víkend nabereš deset bouchačů aby ti to srovnali.
    Takhle se to dá hrát, ne jenom sledovat. Je to daleko zábavnější než klasika.
    FREELA
    FREELA --- ---
    PAN_SPRCHA: chapu, ze 4 je na hovno. Ale ty mas prumer 18/tejden. Samozrejme nebudu menit pravidla behem sezony pokud nebudou souhlasit vsichni. Takze mas pravo veta :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: neumím číst nějak jsem tam viděl "bych"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: ale v H2H jak ho hrajem není.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: tak v normálu to ani nedosáhneš a H2H žádný omezení není.
    FREELA
    FREELA --- ---
    PAN_SPRCHA: Ono to v default settings omezeny je: 4/tejden. Ja to zrusil, aby byla liga pruznejsi.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: to je prave kouzlo h2h, ze musis odhadnout kdo co uhraje a koho pustit:-) jestli nepodrzet lepsiho hrace misto dvou horsich co odehrajou dva zapasy. na playoff se to teprve rozjede ve velkym, tam bude treba menit sestavu kazdej den.
    FREELA
    FREELA --- ---
    v h2h mame taky deadline 5.3., ale u nas se zatim netrejduje. Spis bych mozna otevrel debatu, jestli nejak neomezit acquisitions (ted jsou neomezeny) na play-off (hraje se prvni dva tejdny v dubnu), aby si i tam Sprchac nemenil celou soupisku kazdej druhej den :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    k hlasovani:

    hello titties - nechat
    vosy - zrušit
    čebín - nechat
    hokejky - zrušit

    kdyby si to jeste nekdo rozmyslel, tak at :) jinak teda TD rusime (8:3, 3 nehlasovali a ja jeste uplne nevim :))
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    v dnesnim hracim kole mi v tymu hrac vyradil hrace a martinez muze bejt rad, ze to prezil

    Cedric Paquette Big Hit on Alec Martinez (2/7/15)
    https://www.youtube.com/watch?v=AxqKu3hcutM
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    stejne jako loni hlasovani: TRADE DEADLINE (5.3.)

    zrusit = palec nahoru
    zachovat = palec dolu
    posunout = comment (a na nem pripadne palce)

    ja jsem pro zruseni, takze skonci-li post na even, tak je to jako +1
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jo no, ja si teda pocital ty body od trejdu ten den, co dal backes 4 goly v zapase, a furt jsem na tom byl lip. Ted uz to ale bude tak dvojnasobek..:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: jo dík, přece jenom ten Kucherov co jsi za něj dostal nedal už deset zápasů gól:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: ale zas jsi diky moji frustraci ziskal backese tesne pred tim, nez se zblaznil a stal se z nej suverenne nejlepsi fantasy hrac poslednich dvou mesicu..;) (od trejdu 6,4b/zapas, posledni mesic 8b/zapas)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: jj, taky jsem o něm uvažoval. přemejšlel jsem jestli Nashe nebo St.Louise, nakonec jsem vzal Martyho.

    Ale já měl letos příšernej draft tak jako tak.
    Hall loni šestej v bodování, letos 101. pace na -34bodů oproti loňsku
    MacKinnon loni 63bodů +20, letos pace na 45bodů -5+-
    Marty -11bodů -10 +- oproti loňsku
    Marchand a Smith -10bodů -20+-
    Landeskog -15bodů -25+-
    RNH -6bodů -5+-

    to je krásná sbírka underachieverů

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ten Nash mě letos bude strašit - v draftu jsem ho měl před sebou, nikdo ho nechtěl a tak jsem vzal někoho jiného (už radši nevím koho)... ale nad ním jsem fakt přemýšlel hroznou dobu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam