• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    do hodky se to imho stihne, je nas min nez loni, ale kvuli rozsireni na treti petku budem brat celkem vic hracu nez loni (253 misto 240)
    FREELA: zas aby tam byla rezerva. Kdyby se prvni draft protahnul, tak aby nam to pak do H2H nenahazelo vsechno autopickem :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: jo to bylo asi půlhoďka
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: ja myslim, ze minule trval draft asi pul hodiny. nahodim pak anketu...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    a nebo teda zacal driv, nemusim pickovat hrace do fantasy ligy do pul druhy do noci :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    FREELA: hmm...to nevim teda..to bych radsi bloknul dva vecery radsi..
    FREELA
    FREELA --- ---
    h2h hned potom? at si neblokujeme dva dny (vecery)?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    to by asi slo...sice budu pravdepodobne jeste nalitej z fotbalu, ale snad to nejak zvladnu :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: pro mě lepší v deset, v devět je ještě občas ratolest vzhůru
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: viz NAKASHI: a DZAFRO: nejvic lidi muze v nedeli 4.10., takze to se bude konat draft klasicky ligy (nejak kolem 21, 22 hodiny)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    zrovna se chci optat.... já teda ještě musím pořešit internet doma, protože teď mi jde hrozně tragicky
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    hele...za devet dnu to zacina, nemeli bysme udelat uz nejak ten draft?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: jo neděle jsou určitě nejlepší
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ok, taky souhlasim, ale chtel jsem to vysondovat co nejdriv a zaroven upozornit, aby treba nekdo, kdo tu nebude, dal vedet.. nejlip zatim vypada nedele 4.10.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NAKASHI: naprosto souhlasím
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    klidne bych s tim pockal az na ten posledni vikend v zari nebo prvni vikend v rijnu - uz bude vic jasno ohledne trejdu, bude po kempech atd.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jenom k tomu draftu, už jsem to psal na doodle, ale byl bych rád, kdyby nebyl od neděle do úterý. Bohužel jsem v Bukurešti a nevím jak to bude s wifi a hlavně večer tam mám nějaké pracovní večeře, tudíž bych nemohl draftovat :(
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, prosim ucastniky points only ligy, aby zahlasovali ohledne terminu draftu. Vzhledem k nasemu poctu bych to rad zacal resit co nejdriv po uzavreni ligy (tj. v utery). Cas 21:00 u kazdyho dne je orientacni. Je mozny s tim soupat po ctvrthodinach. Zaroven je nutny, aby kazdej byl online pripraven k draftu 15 min pred jeho zacatkem.

    Hlasujte prosim tady a vzdty pripiste svuj nick na nyxu: http://doodle.com/poll/y7ui8f2ympx8gupq
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: poslem ti pozvanku do ligy na mail, co mas/zalozis si na yahoo

    Jen si vyber, jestli chces hrat points only ligu (podrobnosti u me) nebo head2head ligu (sefuje FREELA - podrobnosti u nej) nebo oboji.

    zakladni rozdil je v tom, ze v points only scitas celkove body za celou sezonu ve vsech bodovanych kategoriich a vyhraje ten, kdo ma nejvic bodu. V h2h hrajes kazdy tyden proti jednomu souperi, se kterym soutezis v nekolika kategoriich. Kdo vyhraje vic tehletch minisouboju, dostane body do celkovy tabulky (tak nejak snad, jsem tam letos novacek...)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Borci, jak se dostanu k vam do party?
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Kdy bude draft?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam