• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já můžu přihodit ještě Keslera.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    vymenim za Kessela golmana - v obou soutezich :-)))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: jako fakt dobre kolo... vydrene... uvidime jak to dneska dopadne, jeste jsem nekoukal kdo hraje
    FREELA
    FREELA --- ---
    KUBAN88: ve 4 rano jsem sel spat s tim, ze prohravam 10:13, ale je to zas 12:12. Dneska me dostanes, ale bylo to kvalitni kolo. Bavilo.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vyměním Crosbyho za kvalitního barnkáře.
    FREELA
    FREELA --- ---
    KUBAN88: do nedele. To zahajovaci kolo jede vyjimecne pres dva tejdny. Goalman je zaklad, voe :) jeste uvidime
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: tebe drzi jen brankari, ja tam sazim jednoho fika za druhym asistence, vsechno mam ale ty dokazes diky stats za brankare jeste odporovat... ale dneska uz je to plichta a do konce te mam... na jak dlouho to je vubec?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: V zalozce players. Funguje to, vcera jsem tam nahodou zrovna domiho poridil ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kde najdu free agenty? Chtěl jsem včera urvat toho Domiho, nepřišel jsem na to a dneska už ho má nějakej jinej motherfucker.
    FREELA
    FREELA --- ---
    KUBAN: kdyby mi vcera Jarda nesedel na lavicce, tak mas o 3 body min :( ja se na ten zapas dokonce koukal a zjistil jsem to az po prvni tretine
    #h2h
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: A to jde?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    DZAFRO: Jakoze jsou ted v tymech misto free agency. Ale mozna jen skuhram kvuli svymu postaveni v tabulce, ktery teda zdaleka neodpovida tomu, co jsem po lonsky sezone ocekaval..:)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Mě se líbí ta idea že tým zůstane s tebou i na příští rok.. A před sezónou něco jako meneni karet v pokeru.. Pustis kolik chceš hráčů a pak dodrsftujes do plnyho počtu z hráčů k dispozici (nový hráči a hráči který někdo pustil)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: 15, ale tim, ze se rozsirila i lavicka, tak to dela cca 30 utocniku a 15 obrancu navic
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ještě víc
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: Kolik nas hralo loni?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Ja si zas rikam, jestli byl dobrej napad to rozsirovat na tri petky. Mam ted spoustu hracu, kteri meli bejt opory a misto toho hrajou hovno, ale ve free agency uz nejak nejsou hraci, za ktery bych je pustil, protoze top6 forwardi jsou prakticky rozebrany
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jojo, Pens i Kings mi letos zatim delaj radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam