• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    nejlepsi jak nekdo pri draftu psal v tom chatu, kdyz jsem vzal seguina, ze ten uz takovou sezonu nezopakuje :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: a co teprv lajna saad-johansen-foligno v priprave...29 bodu ve 4 zapasech, takze saada jsem bral jako nejvetsi trumf :D no a pak prisla sezona..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Hele, ted jsme vsichni chytry. Ale nikdy na tom tak spatne nebyl a v priprave jim to s Kesselem taky slo. Druhej Ovce se zatim taky nejevi kdovijak. Zato Kanea bychom ted asi chteli vsichni, ze jo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: njn, kdo si veme jako prvni volbu princeznu, nemuze cekat nejaky extra body
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Tak co zkusit pomalu rozhybat trh? :) Poptavam kvalitniho obrance, k dispozici je Koivu, Brassard a Lindberg (v pripade dobre nabidky i jini). Posta pls
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zato na chvostu taková tlačenice nepanuje. Při tom jména tam mám dobrý. Zmrdi neschopný.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    celo klasicky ligy slusne vyrovnany...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    maj to naky rozbity, nefungujou jim rolovaci menu...
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: testni to :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja sem pro :D
    FREELA
    FREELA --- ---
    #h2h muzeme do dodatecne nastavit. chceme teda pridat jednu pozici pro IR+ ?
    tzn: IR, Day-to-Day or Out (IR+)
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: mas tri typy zraneni, IR, Out a DTD. Kdyz dostane status IR, tak si ho muzes "schovat" do extra pozice a vybrat si misto neho nekoho jinyho, dokud se marod neuzdravi. Ted to funguje jenom na IR, ale slo by to i pro Out a DTD.

    IR znamena, ze je oficialne na seznamy zranenejch klubu, jestli to dobre chapu
    https://www.reddit.com/r/fantasyhockey/comments/3nsceo/what_does_the_out_status_mean_in_yahoo/
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HAVANA: aha, tak uz vim..to sem nevedel ze de dat tam zranenyho hrace a misto nej povolat novyho :(
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jak funguje to IR?
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: mel jsem v h2h nastavit IR i pro Out a DTD. Takhle je to na hovno.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    v klasicky lize si ho asi necham, prece jen mam +11 na centrech, takze aspon si stabilizuju povoleny pocty startu..v h2h je jeho vypadek mnohem debilnejsi, tam asi pude :/
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: upřímně já bych ho pustil... dokonce už pustím teď Yakupova, protože bez něj je třetinový
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    HAVANA: klidne vymenim :D co treba za Adama Henriquea C/LW (letos 6+3, +4, 25 SOG, celkove rank 108.)?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    resim co s mcdavidem..poustet se mi ho nechce, ale prece jen zabira misto na soupisce :-/
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    subban markov sou kralove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam