• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: taky uz je zpatky v tymu:) vubec vrbata mi letos dava pekne zabrat, draftoval jsem ho, pak pustil, pak mel zas dobrou serii, tak jsem ho vzal zpatky, a v sobotu zase pustil... ocekavam, ze do 2 tydnu bude zase volnej :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vrbatův noční výkon asi toho, kdo ho v sobotu vyndal ze soupisky, moc nepotěšil.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    DZAFRO: videl jsem Victora Raska tenhle mesic asi ve trech zapasech a vzdycky byl jednim z nejlepsich hracu Canes a skoroval. ten pujde bodama spis nahoru, tipuju
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: ano, momentalne najdes i na volnym trhu hrace, kteri jsou z hlediska fantasy bodu jen o trosku horsi (frolik, victor rask, zajac), ale komu z nich to vydrzi pres celou sezonu tak, jako treba brassardovi?

    to vis ze jo :) backese jsem ti vymenil loni a od toho trejdu byl vubec nejlepsim hracem (maximalne 2. po oveckinovi)... takze toho letos pekne drzim, protoze se akorat zacina rozjizdet :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    za getzlafa nebo backese ti klidne poslu ekmana a pridam i larssona
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: no kdyz nabizis brassarda s lindbergem......jako takovy najdu i na volnym trhu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    to se fakt nenajde nikdo, kdo by byl ochotnej vymenit lehce nadprumernyho obrance??
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: Nojo, toho jsem bral jako prvniho obrance asi ve ctvrtym kole :) jeste horsi rozjezd meli letang, i kdyz ted uz se zlepsil, a green, tomu jsem u wings hodne veril
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: tak tam je to jedno. tam jde jenom o nadraftování brankářů, zbytek je lepší libovolně točit podle toho kdo hraje zápas.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: mám ho v H2H
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: ten je na 25% loňských bodů, ale má ho v kádru Dzafro
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: no zejmena Giordiano je v mem kadru :(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: tak furt je na tom lip nez Hedman,Kronwall nebo Giordiano.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Nashville za poslední tři zápasy nedal góla a mě ten Josi naprosto sere :)
    TBC
    TBC --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    no ja mel loni prvni dva picky halla s mackinnonem, oba furt zraneni, totalni provar....letos jsem se na ne vybod a jsou oba v prvni desitce. ale prvni pick se mi taky pro zmenu po par zapasech zranil.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: Mike je můj oblíbenec, ale nevěřil jsem mu. Ale jinak pro mne překvapení jak šlape Kane a pak oba kluci z Dallasu.. Zklamání je jednoznačně duo z Pitt
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    me tak mrda ten zranenej mcdavid..ten delal body az prekvapive stabilne :/
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Vubec mi prijde, ze tech prekvapivych vykonu je letos vic nez jindy touhle dobou, jak pozitivnich, tak negativnich. Treba me fascinuje, ze po asi 3 tydnech ligy byl mym nejlepsim hracem cammalleri (204. pick). Ted uz je teda az druhej za zuccarellem (181. pick), ale stejne...:D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: A me sere ze jsem mel zapnuty autopick ktery mi pricaroval Kessla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam