• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hele me se Eberle taky libi, nic proti nemu nemam. jenom si myslim, ze je snaz smenitelnej nez RNH. u nej vidim potencial jednicky na centru, takovy hraci se vetsinou moc nemenej :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NAKASHI: Halla nepoustet za zadnou cenu! :) skoda toho Yakupova, ten vedle McJesuse se mohl slusne nalestit
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KUBAN88: no pritahl obrance.. vzhledem k tomu, jak roste jejich cena ted posledni rok.. a kdo bude volnej na trhu v lete (z tech top2 akorat snad Buf, kterej je uz dost starej a ceka ho akorat postupnej decline... navic bude chtit velkej plat a smlouvu aspon na pet let)
    nevim nevim. budou se muset prastit pres kapsu a pustit nekoho z dvojice RNH a Eberle.
    Yakupov takovou hodnotu nema. Halla poustet by byla kravina.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NAKASHI: hele Eberle je platny, zejmena kdyz mu to klapalo s Hallem na MS pod trenerem
    a v neposledni rade, kdyz na nej koukam, tak hraje fakt dobre a je oblibeny fanousky

    coz RNH fakt je dost pod ocekavanim...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Edmonton potrebuje top2 beka
    Hamonic prej pozadal Snowa o vymenu nekam na zapad z rodinnejch duvodu (EDM,CGY,WNG,VAN,MIN)

    Okposovi bude koncit smlouva v lete.. podle me by mohli udelat nakej megatrade s Eberlem, Hamonicem a jeste treba jednim klubem

    RNH taky prichazi do uvahy, ale za nej budou chtit asi fakt raketu.

    coz je jejich problem - nikdo jim ty rakety nebude chtit dat a to se pak obhajujou trejdy tezko..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KILGORE: Eberle podle mne je základ, který nepustí. Zatímco RNH už měl šanci dost se ukázat a furt nic moc. Důležité je aby ten tým byl ambiciózní a díky tomu by přitáhl dalšího obránce.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: tak bylo by to logicky. edmonton ma dost kvalitnich utocniku a muze takhle privest kvalitniho obrance
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    HAVANA: tak oba jsou na odchodu, takze asi bez motivace :)

    Rumor Roundup: Possible trade destinations for Oilers’ Eberle and Nugent-Hopkins | The Hockey News
    http://www.thehockeynews.com/...up-possible-trade-destinations-for-oilers-eberle-and-nugent-hopkins/
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    PAN_SPRCHA: Hopkins taky.. :D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: ehm, nechci nic rikat, ani nechci filtrovat diskuzi... ale ja jsem vam to rikal :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: jinak caldera bych zatim dal Nilssonovi. drzet pres 92% v edmontonu, to se dlouho nikomu nepovedlo, natoz novackovi
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: myslel jsem halla
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: no protoze ho po 30 zapasech poslali doladit na farmu a diky tomu ted hraje jak hraje imho... skoda,ze nemuze dostat Calder, protoze za mne jednoznacne lepsi sezona nez Larkin treba
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: hlavne ze loni kdyz jsem ho bral v prvnim kole draftu mel za celou sezonu stejne bodu jako ma v tyhle uz ted.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KILGORE: to mě tak sere, ze ho nemam :) a Hall mel 2plus2...
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    PAN_SPRCHA: draisaitl 0+4, ja jsem spokojenej :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    edmonton nastrili 7 golu a eberle je schopen vyrobit 0+0 -3 :(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: tak v H2H jsou jenom tři aktivní hráči
    a pět neaktivních hráčů hraje o čtvrtý místo.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    h2h mi totalne utekla :/

    sice sem vetsinou na body vyhral, ale tak o bod a pak dostal par deklasu a play off je v pouze vlhkej sen :(
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: pokud si ty a santebal, resp. vasi hraci, udrzej produkci jako doted, tak to bude hodne vyrovnanej a zajimavej finis. Aspon tak mi to vcera vyslo...:)

    Tebe si chci ale hlavne podat v h2h :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam