• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Novej draft bude urcite. Spolu s tim bych ale klasickou ligu rozjel jako keeper league idealne s urcitym poctem hracu (vetsinou), kteri by zustali. Zbytek by se dodraftovaval.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    HAVANA: navrhuju uplne novej draft a pak uz jet keeper league
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Jak teda příští rok? Hráči zůstanou nebo úplně novej draft?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Tak mame hotovo. Diky vsem za ucast a za napinavy souboje! Uz se nemuzu dockat dalsiho draftu:)

    Gratulace hlavne Kudlankam k jasny vyhre v klasicky lize a Dushe Bags k udrzeni 2. pozice i pres muj nebezpecnej finis

    A v h2h velky uznani pro TBC, kterej zacal hrat aktivne az v semifinale a hned takhle bez zkusenosti me malem vyradil. A pro Kilgora, se kterym to byla skvela a vyrovnana finalova serie. Jen me mrzi, ze nam nedali na rozhodnuti nejakej playoff rozstrel :)

    Diky vsem a ted vsichni sem! KUBAN88
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: jennera jsem taky nejakou dobu mel, pak jsem ho poustel kdyz uz jsem mel moc cerveny remaining games
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Tak overcap opravdu jde, dobrý vědět:)

    Jinak vcelku dobrá premiérová sezona, trochu sem si myslel i na 4. místo, ale i s top 5 spokojenost.

    Sláva vítězům a extra kudos Dzafrovi, kterýho jsem někdy na začátku února dotáh při stejnym počtu remaining games a on pak pláchnul a dotáh až takhle vysoko.

    Jinak skrz fantasy si člověk může i oblíbit hráče z týmů, o který by si jinak ani neopřel kolo. Pro mě letos Boone Jenner z CLS.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    no ja si demencema s nasazovanim a nenasazovanim golmanu uz de facto prohral finale v h2h, takze gratulace dzafrovi!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Join my #NHLBracket league & predict the #StanleyCup Playoffs. Password: sumac http://bracketchallenge.nhl.com/api/leagues/nhlbcg/og/league/144073
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: no ja jsem na svoje kluky i tak pysnej za to, jak mocne zafinisovali :) Jeste behem ledna jsem se videl nejlip na 5. miste
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    nakonec to kluci udrzeli pred dotirajicim dzafrem na stribrny pozici, ze vyhrajou kudlanky bylo jasny uz tak dva mesice, tam moc nebylo co resit.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já takhle loni overcapnul všechny pozice.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: Zajimavy. V tom pripade ale musej imho startovat ve stejnej cas. Pamatuju, ze loni mi to uz nektery, co hrali pozdejc, nevzalo
    FREELA
    FREELA --- ---
    myslim, ze HAVANA: ma pravdu

    If you allow a maximum of 82 games per position and have 3 center spots on your roster, you have a total of 246 combined center games. But, if you've used 245 of them and still have 3 centers active, you can receive stats for all 3 players on the same day before being capped.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    DZAFRO: Jasný, čas dává smysl, ď...mám tam situaci na LW, kdy všichni začínaj ve 4pm a mám 1 zbývající zápas, tak pak poreferuju
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    SHEEPSCALP: Pokud jejich zapasy zacinaj v ruznej cas, pocitaj se podle toho. Jinak nevim
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    SHEEPSCALP: pocitaj se všichni tři
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Ad poslední zbývající zápasy - při nasazení 3 borců na poslední zbývající slot se počítají body toho, co je nejvíc nahoře (např ze 3 startujících RW se budou počítat body toho prvního v pořadí) anebo snad vybere systém toho nejvíc bodujícího?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    no tak h2h playoff a brankáři začnou předvádět tohle, to se pak moc bojovat nedá s deficitem 0:7 od brankářů

    IMG24.EU
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: tak ony se jely dvě oddělený soutěže, tři aktivní hráči a tbc vyhrál tu soutěž neaktivních.
    jenže v playoff má s neaktivním přístupem šanci nula
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: no hned jsem ho zahájil úžasným brankášským výkonem s prměrem 16gólů na zápas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam