• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, myslim, ze je nejvyssi cas rozhodnout o poctu keepers do pristi sezony, abychom podle toho mohli taky pristupovat k pripadnym vymenam. Protoze tady pred sezonou padaly ruzny navrhy, budeme hlasovat.

    Abychom predesli situaci, kdy bude v ankete po jednom hlase pro 12 ruznych poctu, bude imho lepsi to udelat dvoukolove. Tj. nejdriv si odhlasovat rozmezi a potom konkretni pocet ve viteznym rozmezi. Pokud mate nekdo jinej navrh, tak dejte vedet. Jinak bych poprosil nekoho s premiovkou o nahozeni 1. kola ankety:

    Kolik hracu z letosni soupisky zustane i pro pristi sezonu?

    0-6
    7-10
    11-14
    15+
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    lundqvist shutout, haleluja! konecne za nej prvni poradny body v points lize :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    brankářská bitva v H2H

    IMG24.EU
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    PF 2017

    This Is Not Fucking Baseball
    https://www.youtube.com/watch?v=0lquU3KgFTs
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Jj beci jsou zlatý zboží, taky jsem hned draftoval burnse a buffa
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ja poptavam pro zmenu dobryho beka, nabizim za nej scheifeleho, anisimova, keslera nebo nekoho niz
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    nema nekdo z H2H zajem o Hornqvista?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    produktivni zapas... hlavne ta zbytecna bitka roussela se simmondsem 11 sekund pred koncem potesila :)

    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: a ty mi nejdriv napis, koho mam vyhodit ja. Potreboval bych ti jeste pred tim snizit waiver priority...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: naprosto souhlasím, primárně vyhoď Laineho, Marchanda,Hornqvista a Karlssona.....a dej mi vědět
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    PAN_SPRCHA: Nj, bylo to asi plnou soupiskou, to bych senatovyprt. Všechny je vyházim!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: Jenže já ho neclaimoval. Prošel waiverama bez povšimnutí. Už byl volnej hráč. Když claimujes musíš mít na hráče místo. To bude možná ten problém.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Tyve je ještě nějakej fígl při claimování waivers, o kterym nevim?

    Letos sem už potřetí utřel nos. Dvakrát jsem měl nižší waiver prioritu, což chápu, ale tedka, když se rozhodovalo o Gaudreauovi, jsem měl a pořád mám priority 1 a stejnak ho dostal Sprcháč.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BUJAGA: byl ale u vsech ctyr golu v oslabeni..
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Shea Weber- 25:21 TOI, +/-0.
    Motnreal s ním celkem vyhrál loterii. Měli ho nechat stát na ledě u střídačky celý zápas a nemusel to být takový debakl.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    NAKASHI: Pierre LeBrun ‏@Real_ESPNLeBrun 15 hours ago

    One more goal and Al Montoya gets traded to Colorado for Andei Kovalenko, Martin Rucinsky and Jocelyn Thibault
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a asi je strasi jeste konec Patricka Roye :)

    Patrick Roy Moments: The End in Montreal
    https://www.youtube.com/watch?v=-gxlO243ztE
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KUBAN88: setril Price na dnesek
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Price was 5-0-0 with a .957 save percentage for Team Canada at the World Cup and is 6-0-0 with a .964 save percentage this NHL season.

    If Price wins his 10th consecutive NHL start Saturday, he will be the first goalie to do so since the first time he accomplished the feat, April 5-Oct. 24, 2015, according to the Elias Sports Bureau.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam