• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    FREELA
    FREELA --- ---
    Vloni nam stacila na h2h draft hodina po normalnim, zejo?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, pripominam deadline na keepers ve stredu v 9:00 naseho casu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    DZAFRO: jsem si tak prohlizel lonsky tymy a primelo me to trochu upresnit ten klic, kterej jsem nize psal pro pripad, ze by nekdo nestihl do deadlinu nastavit keepers a delal bych to za nej ja:

    Zakladni princip plati dal, jen v ty potencialni mnou vybrany sestici budou maximalne tri golmani (protoze jinak by se tu pak taky mohl objevit tym plnej golmanu...)

    Na obecnym pravidle vyberu keepers (tj. zadny omezeni pozic) to samozrejme nic nemeni.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: klidne bych to zkontroloval, ale bohuzel do toho nevidim :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tak setlí, doufám, že správně
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    DZAFRO: Psal jsem ti zpravu, ale dam to i sem. Hraju.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: Díky za organizaci. Budu tam.

    Rozhodně bych pro nejbližší draft už počet keepers nezvyšoval.

    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, prosim PAN_SPRCHA, BUJAGA, HAVANA, aby dali nejak vedet, ze budou letos hrat. U ostatnich predpokladam, ze palec na predchozim prispevku takovy vyznam mel

    Jinak k organizaci - nastavil jsem zatim nasledujici data, ktera bych vzhledem k casu uz videl i jako finalni (je-li nekdo hodne proti, at da vedet vcas, ale rozhodujici bude hlas vetsiny a splnitelnost):

    streda 27.9. - Keepers Declaration Deadline
    Letosni novinka. Do tohoto data kazdy z vas musi v sekci My Team > Choose Keepers vybrat a submitovat vybranou sestici hracu, ktery si necha do nadchazejici sezony.
    Presna hodina nastavit nejde, takze at to radsi mate hotovy do pulnoci 26-27.9. Je naprosto nezbytne, aby tento deadline vsichni stihli!! Komu se to nepovede, vyberu a nastavim mu jako keepers sestici hracu s nejvyssim prumerem fantasy bodu na zapas ze sezony 2016-17. Vybere-li si nekdo vic nez dohodnuty pocet hracu, vyskrtnu mu ty s nejnizsim prumerem apod. Takze to radsi nenechvejte na posledni chvili... Ja budu pak pres vikend mimo, takze je nutny nechat na tyhle pripadne korekce aspon ctvrtecni vecer...

    nedele 1.10. ve 21:45 - Draft
    Tradicni nedelni vecer, ktery se osvedcil v minulych letech. Prubeh draftu bude taky stejny, akorat ubude prvnich 7 kol...

    4.10. zacina sezona

    NAKASHI: Odhlasuje-li se nadpolovicni vetsinou nejaka zmena do 25.9. (aby byl cas tomu prizpusobit vyber na keepers declaration deadline), tak klidne. Ale imho uz je na to ted pozde, koneckoncu na jare jsme to vyresili. Kazdopadne letos bych rad tuhle otazku vyresil zavazne pro sezonu 2018-19 co nejdriv (idealne pred nebo na zacatku tyhle sezony), aby hlasovani nebylo tolik ovlivneny tim, jak se komu dari...

    Tak snad je vsechno jasny, zatim cau a zacnete pomalu vybirat svoje keepers favority!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    nechcete to prece jenom zvysit na vic nez 6 keepers?
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    DZAFRO: Už sem myslel, že s draftem čekáme na Jardu, kde podepíše:)

    Těch 6 keeperů bude u mě nakonec hodně těžký rozhodování, popravdě mi to přes léto párkrát nedalo spát:) Přeju všem mizernou ruku při volbě.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Podzim se blizi, a s nim i udalost, na kterou se vsichni bezesporu velmi tesime...

    Liga, se kterou letos vstupujeme do patyho rocniku, je obnovena. Oproti predchozim letum vas tam najednou vsechny vidim uz prihlaseny (aniz bych rozesilal nejaky pozvanky), tak si prosim radsi vsichni zkontrolujte, jde-li vam se do novyho rocniku klasicky ligy prihlasit. Abychom pak na draftu nezjistili, ze to nekomu nejde... Zaroven vas kazdyho prosim, at mi da vedet, zda s nim letos muzeme pocitat (tady nebo do zprav).

    Pripominam usneseni z lonska, podle kteryho letos v kazdym tymu zustava 6 libovolnych hracu. Rozmyslete si tak dukladne, koho si nechate a koho pustite do draftu. Az zjistim, jak se keepers vkladaj, dam vedet s dalsim postupem.

    Draft bych po vzoru predchozich let naplanoval na nejakej nedelni vecer, v uvahu pripada 24.9. nebo 1.10., 4.10. uz zacina sezona
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: Bohuzel
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja myslel ze v normalni ho ma prave kuban :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HAVANA: Myslis do H2H? Protoze v normalni ho samozrejme nepustim.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já doufám že kuban se nebude účastnit dalšího ročníku a budu si moc nadraftit mekdejvida :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: h2h je hodně o náhodě, tedka když se oba připraví, v semifinále to bylo zadarmo, protože soupeř vůbec nereagoval, chtělo by to víc hrajících h2h hráčů. holt to vyžaduje větší pripravu
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    tohle byl rozhodne nejzajimavejsi rocnik, MVP pro me PAN_SPRCHA: vyhrat points ligu stylem start cil je vazne uctyhodny, navic jsem si jeste ve ctvrtek myslel, ze mas double v kapse (resp. ze v H2H to mas v kapse :)

    DZAFRO: diky, to semi bylo vazne o fous :)

    jinak jeste ze mam to H2H, je to pro me vic hokej, clovek tam potrebuje vsechny typy hracu, points liga je pro me zakleta, dostat se na bednu je vazne kumst, tak snad za rok ;)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    mno..ja bych je vsechny nejradsi vyhazel..primadony zasrany :D
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Super to bylo, ď všem zúčastněným. Zase jsem se plno věcí naučil, tak to třeba příští sezonu prodám ještě o něco líp. Strategie zlého muže s důrazem na PIMy, hity a bloky se vyplatila.

    Teď už jen za těch 5 měsíců vymyslet, koho si nechám do dalšího roku. Nejradši bych podržel tak 90% týmu:)

    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Za me velka gratulace PAN_SPRCHA, kterej jako prvni pridava do sbirky druhej titul, a stejne tak SHEEPSCALP, kterymu jsem pred mesicem moc nadeji nedaval a nakonec nas na bedne slusne prohnal. Ze se prvni tri vesli do 36 bodu z vic nez 5000, povazuju na skvelej finis sezony, ve kterym rozhodovaly nejen vykony hracu, ale i taktika

    V h2h gratulace KILGORE, kterymu zaroven dekuju za skvelej souboj v semi, a jsem rad, ze si mohl spravit chut po lonsku, kdy mu titul utekl jen kvui horsimu postaveni v ZC

    Vsem diky, preju dobry rozhodovani o keepers a tesim se na dalsi sezonu! Ale ted jeste hura na brackett chalange!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam