• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Taky dík všem za super srandu.

    Letos jsem celou dobu věřil, že to je konečně můj rok, obzvlášť s přihlédnutím ke skvělem golmanům, což byla vždycky moje bolest (skvělý serie Dominguea, Broissota, Blackwooda a Binningtona), ale nakonec se to úplně nesešlo. Ani přes risk s trejdem Tarasenko za Hedman, Laine a 3rd, což mě příští sezony bude stát hodně.

    Gratulace Havanovi, hodně zkušeně si to pohlídal a Jake_up by měl začít hrát i v prohlížečci, aby věděl, jak je na tom s odehranejma zápasama ;) See ya at draft!
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    taky diky za dalsi rocnik, slava vitezum a budu se tesit zase v rijnu!
    a s KILGORE teda pocitan, ze pristi rok nasi serii v h2h zase protahneme;)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: nemenili, proste jsme kazdy rok lepsi :)
    ne, vazne... ja myslim, ze jsme se letos svezli na nezvykle ofenzivni sezone. Precijen 6 hracu 100+ bodu, 14 hracu 90+, prumer 3.01 golu na zapas
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HAVANA: Taky me to bavilo. Hlavne ja sel nekde z 10. mista. A ne, nejdes.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ted koukam jeste na drafty, a kucherova sem v tom prvnim roce pred zavedenim keepres bral az ve 4. kole, jako celkove 45 :D


    https://hockey.fantasysports.yahoo.com/archive/nhl/2016/10373/draftresults?drafttab=round
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    založíte někdo bracket ligu?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    btw, my sme nejak pred sezonou menili bodovani? protoze letosek byl na zisk bodu uplne nejsilnejsi
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja zacal verit nekdy minulej tejden ze to dothanu...ale ten konec byl superzabavnej, fakt sem dost premejslel koho tam poslat, kdyz uz mi dochaezli starty..nebylo to full lineup a jedem jako v prosinci :))


    diky, pristi rok si du pro obhajobu!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Gratulace Havanovi! Ještě před měsícem jsem si věřil, že tě doženu, ale v posledních dvou týdnech úplně odešel McJesus a taky jsem udělal pár špatných rozhodnutí. Škoda, ke zlatýmu hattricku vykročím zase jindy.
    FREELA
    FREELA --- ---
    KILGORE: To je, myslim, pekna tradice. To bych nechal
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    husty, ze jeste nikdo neobhajil :)



    FREELA
    FREELA --- ---
    Gratuluji vitezum!

    Tak cau a priste zase vsichni, sejdeme se jako obvykle...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HAVANA: Jo, to jsem si docela oddychl, co ti budu...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    JAKE_UP: A já nechal na lavici asi 25 bodů :(
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mně se na dnešek mocinky zadařilo. Bobr -0,2, Talbot -1,2, McD -1,2 a Draisaitl -2,2. Od kluků z Edmontonu asi už letos moc příspěvek čekat nemůžu, řekl bych.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KILGORE: no zrovna včera mi zachytali pěkně. Jenže ta appka furt blbne takže nebyli v týmu i když jsem je tam házel
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    PAN_SPRCHA: to je zase psycho ty golmani :)

    HAVANA
    HAVANA --- ---
    JAKE_UP: Johny to ještě pěkně zdramatizoval..furt si myslím že mě dáš, ale jestli se mu povede ještě jednou něco takovyho...
    TBC
    TBC --- ---
    Já snad příští sezonu budu taktizovat abych nehral semifinale se Sprchacem, myslim ze i loni mne vyklepnul, kdyz jsem byl po zakladni casti lepsi :o( boj o treti misto uz ma jen pachut...

    A v hlavni lize, to nebude letos taky jiny....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam