• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Rád bych si zopakoval, které hráče jsem si nechal, jako keepers. Kde to uvidím?
    FREELA
    FREELA --- ---
    TBC: jako myslis oba drafty?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TBC: za bych to zas posunul o hodku dál...to si nevyberes
    TBC
    TBC --- ---
    FREELA: neslo by to posunout treba o hodku... To se zas potahne skoro do pulnoci
    FREELA
    FREELA --- ---
    H2H
    V nedeli 29. zari je pak nastaven draft, a to klasicky vecer - zatim na 23:00



    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    DZAFRO: Musim říct, že rok od roku se mi s těma týmama loučí hůř a hůř. Letos bych si nechal zas třeba 12 :)

    Na druhou stranu, i ten draft je zábava a jak ukázaly poslední 2 vítězové, vyhrát se dá rovnou tam :D

    A běda ti, Binningtone, jak to letos budeš srát!
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    pripominam deadline na vyber keepers dnes v noci
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    NAKASHI: tyjo na rugby rad koukam, ale co skoncili dan carter, richie mccaw a ma'a nonu, nevybavuje se mi asi jedinej hrac, teda krom kamose, co hraje za slavii. Tak to bych asi moc uspesnej nebyl :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    no to me poser, ja si celej rok setrim waiver claimy, abych na konci sezony ulovil keepera, a on se zacne takhle cukat...

    Bob McKenzie @TSNBobMcKenzie
    "Dustin Byfuglien, currently on personal leave from WPG, is believed to be using the time to ponder his NHL future. I’m not saying Byfuglien is retiring; I’m not saying he’s coming back to play. Only that he’s contemplating his options and there’s no timetable for a decision."
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    nechcete si zahrat i rugby fantasy pro nadchazejici MS?

    [ NAKASHI @ Rugby ]
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: ok poladim keepers, cas draftu ok. dikec
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: I´m in.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jsem pro
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, tak doufam, ze mate radne nabrouseno a jste ready na 7. rocnik!
    Prosim vas vsechny o nejakou formu potvrzeni, ze letos opet hrajete (zprava, palec,...), pripadne info, ze uz nikoliv.

    Co se tyce klasicky ligy, vsichni uz byste uz meli mit obnoveny tymy, tak prosim zkontrolujte.
    Keepers deadline na vyber 6 hracu ponechanych z posledni sezony jsem stanovil na utery 24. 9., takze prosim nejpozdeji v pondeli 23. 9. si vsichni svoje keepers vyberte a submitujte.
    Pravidla zustavaji stejna: 6 hracu (max 3 golmani). Kdo nestihne, vyberu 6 hracu s nejvyssim prumerem fantasy pts/game (max. 3 golmany). Kdo vybere vic keepers, necham jen 6 nejlepsich.

    V nedeli 29. zari je pak nastaven draft, a to klasicky vecer - zatim na 21:30 (cas muzem upravit, ale nedeli bych nechal pro velky uspech z minulych let).
    Pravidla budou stejny jako loni..
    Sezona zacina 2. rijna.
    FREELA
    FREELA --- ---
    Uz brousite brusle?
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    KILGORE: Colorado (a Jets), letos by to mohlo i odpovídat :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KILGORE: dlouhodobe devils, v druhym sledu pak sharks, bruins, preds + letos hodne preju caroline

    ve fantasy se ale snazim na tohle vubec nehledet, nejednou se mi to vymstilo. Oproti prvnim rocnikum nasi ligy tak na sympatie hledim jen minimalne, vyjimkou jsou jen naprosty pracuraci typu radulov.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    KILGORE: Emočně se snažím neangažovat. V základní části to jde v pohodě, v play off většinou po prvním kole najdu někoho komu to fakt přeju..

    Takže letos San José a carolina :))
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    komu kdo fandite v NHL? podle toho, co vim, to docela kopiruje ligu v realu :)

    1. Prague Gooners WMB
    2. J's Legit Team
    3. HC Bogota Snowballs
    4. IndifferentLoiterers
    5. Blazing Burritos
    6. Crazy Mantises
    7. Santebal All-Stars
    8. Ali-G team
    9. NY Rangers
    10. Chicago Blackhawks
    11. LA Kings
    12. LA Kings
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam