• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: mame zrusenou TD v h2h?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hmm, tak s mojí marodkou neuhájím ani to druhý místo. Florida v laufu, tak jsem pro jistotu přišel o Barkova i Ekblada.
    TBC
    TBC --- ---
    Krycí jména informátorů mne celkem pobavili...


    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    trade deadline v hlavni lize zrusena
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SHEEPSCALP: Kurva!
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    JAKE_UP: Přesně! :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pískej konec!
    TBC
    TBC --- ---
    Jinak nebylo to vylozene zmineno, ale bylo by dobre si to rici na zacatku sezony. I presto ze se letos nepodarilo z organizacnich duvodu :o) zachovat v H2H NYX lize 3keepers, tak v teto sezone se pocita ze budou 3 keepers zachovany a poradi draftu pak bude od nejhorsiho k nejlepsimu.... pokud jsou pripominky, vyrknete je - jinak se povazuje samozvanym vyborem H2H NYX ligy za schvalene :o)
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: jo myslel jsem to jak píše sprcha, že ukončit to a vyhlásit bez ohledu na zbývající počet tradu bylo dost nešťastný, ikdyz jeho 1.misto je zaslouzeny
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: Lool tys byl přede mnou a několikrát si mě nasral ... a on to byl robot
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    lol, to se mi nadraftovala docela dobre automaticky H2H :D



    HAVANA
    HAVANA --- ---
    do pici, ja na to zapomnel
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO:
    loni bych tu sezónu spíš počítal 2x:) jsem ved ode dne jedna(tam dal zibenjad snad 30 bodů za první zápas) až do konce....a kdyby se dohrávalo měl jsem docela náskok a remaining zápasy +- jako ti za mnou....
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: ted nevim, co myslis... Obecne by se ta lonska sezona ale nemela pocitat, to je jasny. Sprchac by asi stejne vyhral, to jo, ale jinak by poradi bylo o dost jiny, kdyby se dohravalo
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: jo jo to uzavreni minuly sezony bez zohledneny volnych tradu bylo trochu podraz :o)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: takze klikacka, pak to v pulce sezony stahnou a koncime...:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    to vypadá, že mají posty pořád 246 zápasů, tedy jako v plné sezóně. takže prakticky nemůžou dojít hráči
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    A kdo mi vzal Segaceva, z toho jsem měl radost, že jsem ho tam našel :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: Já jsem taky měl dva drafty za sebou a třetí volba byl random choice :))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: já tam zas draftoval jednou za půl hodiny jak jsem měl vždycky dva drafty za sebou tak jsem jednou zaspal a nadraftoval Toewse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam