• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    za me klidne ted ve 23:15 (jeste musim nastavit to poradi), ale musi to odsouhlasit jeste KUBAN88 a KILGORE, tak prosim hodte mi sem palec, at vim, jestli muzem dnes ve 23:15. JAKE_UP dneska nemuze.
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: je to v dobrych rukou :o) ad pak novy termin, bud dnes ve 23? nebo zitra vecer ani v patek moc nemohu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: to ja je smazu, jen se musi liga opet odemknout, neni probem
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: uz jsi nastaveny, ale vykopnuti tech nehrajicich neni podbarveny, takze prosime ty co v H2H nehraji at ji opusti.. draft byl resetovan a zatim se posouva
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jak se dozvim, ze jsem commissioner?:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    hele vy jste nevymazali z h2h ty tri, co konci? To bude celkem na hovno, kdyz akorat autodraftem seberou hrace a pak nebudu hrat...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Ja to asi taky nedam, tak potom nejak potrejdujem
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HAVANA: Ja myslim, ze ho mam od zacatku ja. Doted si pamatuju, jak jsem vyiral drihej za Kubanem, on sahl po Crosbym a ja po McD.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hosi ja ten draft nedam. Vybere mi system golmany, nebo pujde vzdy automaticky po nejlepsim dostupnym hraci? Nenechal jsem si totiz ani jednoho brankare
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    nekdo novej do H2H?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    takze sem ho vlastne vychoval pro ten velkej fantasy hokej!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DZAFRO: no..proste prvni sezona co mcdavid hral sem ho mel
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: nerad bych se pletl, ale myslim, ze prvni sezona byla v dobe, kdy se mcdavid jeste prohanel v OHL
    TBC
    TBC --- ---
    Draft H2H 6.10. ve 22.15 CET
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja porad povazuju za krivdu, ze prvni sezonu nebyli keepers, takze sem prisel o McDavida co sem mel v tymu...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: tak ja jednou nadraftuju McDavida a vy hned zrusite keepers
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    v H2H nas teda zustava 5? chtelo by to nekoho novyho, at je zase sudej pocet
    TBC
    TBC --- ---
    ad H2H - draft udelame po point lize, a keepers nebudou.... pokud se chcete nekdo pripojit kdo jste ted nehrali, napiště! dvě a jedna liga neni zas takovej rozdíl :o)
    FREELA
    FREELA --- ---
    Predal sem to TBC
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    H2H taky passuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam