• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLUMIKSONY: Aby ořechy střásané z ořešáku zůstaly zaostřené
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    Dneska taneční soutěž se Sony A7II, fotky zálohovaný a podle náhledu je všechno ostrý, až se divím :D
    A že tam je špatný světlo asi nemusím říkat ... :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: sorry, myslel jsem redukci minolta-md. m42 redukci ještě nemám, ale ebay je jich plná
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAVELDUFEK: já nejsem profi fotograf, chodím normálně do práce, ale nějaké placené brigády jsem už dělal.
    starýho nikona D300s jsem prodal hned jak jsem to koupil, abych mohl nakoupit objektivy

    mám půl roku, je to super.

    redukci na m42 mám, ale trochu vaklá. jestli jde na fullframe nevím, asi jo, má to vevnitř díru jak kráva. můžu poslat, ba nejsem z phy ;)
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    RATTKIN: Jsem doufal v opak. Jake mas zkušenosti s ni? Používáš už pracovně?
    Ja asi 14 dni co jsem to osahal.



    Shanim redukci M42, aby šla na fullframe. Ideálně v Praze.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAVELDUFEK: no to náš tu moc není :)
    PAVELDUFEK
    PAVELDUFEK --- ---
    RATTKIN: mám a7
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    půjčil by mi nějaký Jindřichohradečák na chvíli redukci Minolta MD -> Sony E (nex)? předem dík.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    sony a6000 firmware v 2.0
    Sony Support
    http://www.sony.co.uk/...ntent/cnt-dwnl/prd-dime/sony-ilce6000-firmware-update-ver2_00-win/ILCE-6000

    start je asi o malinko rychlejší, video jsem nezkoušel
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    RATTKIN: nahoď dotaz a info příjde. Flame tam bývá taky dost informativní.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    WOODMAKER: tam je moc flame ;(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    má tu někdo sony mirrorless? Nex, a7 a podobně?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MUI: ta rada se mi docela libila..jednu 15" jsem kupoval kolegovy do rodiny. Ten mechanismus mi prijde z tehle prekloplnejch fakt nejlepsi, ale bohuzel se to jinak moc nepovedlo..ta 15" verze mela temer porad pustenej vetrak, ktery je slyset, displej takovej stredni, klavesnice taky zadna pecka. Trochu zklamani, presto to muze mit pro nekoho smysl a mozna 13" verze jsou trochu lepsi..jak to vubec je s tim koncem sony notebooku?
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    NEX-FS700



    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    PONCIK: Hm, tak ti pěkně děkuju. Od teď mám u ThinkPadu takovej, řekněme, smyslnější pocit..
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    GLUMIK: Jo to je ono .). Pindík neni vědecky, ale zní to hezky česky a trochu líp než poštěváček .).
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    PONCIK: Ten "pindík" (zřejmě myšlen trackpoint:) Sony pokud vím vůbec nepoužívá, ale touchpad na té klávesnici je.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Je-li na klávesnici tuchpad nebo ten "pindík", dá se to využíti i na prezentace pro menší pracovní teamy .).
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    MUI: Ten koncept je imho právě míněn tak, že na klíně máš mít jen ten tablet.. A když je možnost si ho někam postavit (položit, pověsit), tak pak je na klíně ta klávesnice. :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    GLUMIK: trochu skoda ze uz se nedela a nastupce pokud vim nema? je to skvely nasledovnik pomocniku jako byl nec 900, hp jornada 728 atp, akorat tohle je plnohodnotny, supr displej atd..jeste by mohl byt dotykovy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam