• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUKEVDarwinova cena
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KRUTAS: hmm... jednak senior (takze se uz asi i stihl rozmnozit a predat svuj gen), druhak z clanku neni moc jasne, jaky mel na lahvi typ horaku - ja si pamatuju, ze jsem kolikrat svuj kotel (starou H4) taky musel zapalovat letlampou (pb, samozrejme). tady bych zkratka darwina uplne nevidel.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    Senior zapaloval kamna propanbutanovou lahví, na místě uhořel – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...mi/391898-senior-zapaloval-kamna-propanbutanovou-lahvi-na-miste-uhorel.html
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    SIRLOON: mas asi slusny matro vid...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SIRLOON: Ne, celou dobu se mluví o tom tydýtovi s nožem blbečku - od začátkí, zkus číst pořádně (jestli to zvládneš).
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ADAMIRA: a ty asi nechapes, ze se celou dobu mluvi o tom lektorovi a nejakej typek s nozem uz je davno mimo diskuzi. a pokud nedokazes pochopit zmenu tematu diskuze, tak to sorrac.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SIRLOON: Prosimtě buď tak hodnej a podívej se, k jakýmu incidentu se to váže, stačí se podívat na víc než jeden vzkaz zpět.

    Frajer "zaútočil" na policejní stanici nožem a byl odpraven, sucide by cop/sebevražedný útok - můžeme si o tom vyprávět miliony věcí, ale na darwinovu cenu to prostě není - stejně tak jako magor co se odpálí s žáky, jak tu bylo řečeno, DC dostat nemůže protože vzít s sebou další lidi odporuje pravidlům.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ADAMIRA: a jee, ja zapomnel s kterym inteligentem mame tu cest. no nic, chytri pochopi a ostatni te uz stejne znaj
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SIRLOON: Ten frajer s sebou vzal 21 studetů a 15 zranil, nožem?

    Tak to pak respekt, vlítnout na policejní stanici se 40 žáky, ty před zraky fízlů pobodat a následně být zastřelen :-)

    Dávám 5 půlměsíčků z 5.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ADAMIRA: bych rekl ze se pletes ty. ve zpravach opravdu bylo ze se odpalil instruktor a zabil 21 "studentu", dalsich 15 zranil
    http://www.nytimes.com/...dleeast/suicide-bomb-instructor-accidentally-kills-iraqi-pupils.html?&_r=0
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEB: Nevzal s sebou nikoho, leda tak sebe, pleteš dohromady 2 věci.
    KEB
    KEB --- ---
    ALCATOR: Nejspíš mu nedošlo, co se děje. Já na to taky hleděl, že to snad není pravda. Dokud to nezačalo hořet. Beru, že ho to prostě netrklo.
    KEB
    KEB --- ---
    ADAMIRA: nesmysl to není. Tenhle sebou vzal dvacet podobných debilů. Toje celkem dvacet jedna nedotaženejch atentátů. Víš kolik tím zachránil lidí? Proto bych mu dal to čestné uznání :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HWLLFFRDD:
    VAJCE:

    Mě fascinuje, že ten magor v autě, co to natáčelo, nezačal troubit už ve chvíli, kdy škrtla poprvé. Ten taky nemá moc pud sebezáchovy.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEB: tak pravidlo že s sebou nesmí vzít další jsem se přiznám neznal.

    No jo ale to by si pak čestný uznání zasloužil každej sebevrah - to je IMHO nesmysl.

    Podle mě já zásadní ta definice tady "... exoty, kteří nedomysleli, jak může "tenhle super fórek/nápad" dopadnout..." - která tohodle pionýra dle mě vylučuje.
    KEB
    KEB --- ---
    ADAMIRA: už se to tu řešilo. ten lektor se nedá, protože sebou vzal i další. Tak znějí pravidla. Proto říkám, že by si zasloužil alespoň čestné uznání.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEB: Tak ten lektor by se asi počítat dal.

    Tady asi ten týpek věděl, že je to "sebevražedná mise" - takže jasnej úmysl...
    KEB
    KEB --- ---
    ADAMIRA: Na mě to působí jako asistovaná sebevražda, ale těžko říct. Zase jsem si vzpomněl na toho bombovýho lektora co se odpálil i se svými studenty. Nedostal aspoň čestné uznání za snahu?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEB: Tohle se obávám že do kategorie DC moc nezapadá.
    KEB
    KEB --- ---
    Policisté v Paříži zastřelili muže v atrapě sebevražedném pásu. Měl u sebe vlajku islamistů

    http://zpravy.aktualne.cz/...e=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=B&utm_term=position-2
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Já si myslím, že si myslela že je taková zima že to neteče a chtěla to ohřát nebo absolutně nevím... dmnc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam