• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDZvuková postprodukce ve filmu
    STRUPOU
    STRUPOU --- ---
    Zdar všem, není tu někdo, kdo dělá sound design? Mám tři reklamní videa k aplikaci a odpadnul mi zvukař. Hledám vhodného náhradníka. Jedná se o tři příběhy do 40s. Točilo se na RED bez záznamu zvuku a potřebuju doplnit ruchy do různejch situací. Pod videem běží podkresová hudba.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: Pořídim, díky za tip!
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: http://www.thesecretworldoffoley.com

    krasnej kratkej dokument, nenasel jsem ho nikde na torrentech, tak jsem ho musel koupit na iTunes.. rad bych sharoval, ale ma to bohuzel tu debilni blokaci, ze na to muzu cumet akorat ja.. da se to nak hacknout? protoze to fakt stoji za to...
    KALKALOID
    KALKALOID --- ---
    LIQUID_SOUND: no tak to taky chapu, a to lidi snad jen skladaj z freesound zvuku a podobne, to ani neni jejich ty zvuky, jen tam davaj seznam pod to jmena a kde to vzali. Ale parada.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    KALKALOID: Mám za to, že se tam dá zaregistrovat a vyrobit to. Ale nevim. Moc jsem to nezkoumal.
    KALKALOID
    KALKALOID --- ---
    LIQUID_SOUND: no tak to je ulet, uz to mam v mobilu, lepsi nez radio;]]]. A nemuzu si pomoc, ale az budu potrebovat rychle nejakou atmosferu, tak asi budu muset pouzit, a ja bych tam mel hodit nejakou ceskou vesnici s cirkularkama, to tam jeste chybi...;)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: no jasny, tak jsem to myslel..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: Já bych, kdybych to potřeboval, si prostě a jednoduše nahrál ten preview. A pak kdyžtak loopoval.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: ajo.. drahu dost.. ale tak vysamplovat a zaloopovat by to melo jit..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: Že jo? Hlavně mě ani ta náslechová kvalita nepřijde zas tak strašná. Domrvený to mohlo bejt víc. Jinak teda ty ceny mi přijdou docela drahý, nějaký mikrotransakce třebas do dolaru by mohly bejt hodně úspěšný resp. mnohem víc nobrainer. Ale třeba ne.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: tyve to je fakt super!!!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    WOW! Znáte to?

    Listen and create ambient sounds easily
    http://www.ambient-mixer.com
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: jj, pocitacovy hry a animace.

    nejde to dokonale. jak rikam, pokud chces neco nekam posunout, tak elastic audio. nebo muzes rucne prestrihavat a crossfadovat. anebo nahrat znova. asi jsem moc nepomohl... ;]
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: jakože u animovanejch věcí jo?

    dělam to pro reklamy a je to všechno, ať už dabing z ciziho jazyka do češtiny, nebo ted z anglictiny do anglictiny akorat se tam nějaký slova měnili, nebo postsynchrony kdy se herci naučí klapat pusou český slova a pak je někdo přemluví bez přízvuku.

    obecně mi přijde že to poznat prostě jde vždycky, nevim jestli to jde dokonale
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: jo tohle... ja delam takovej ten dabing, kde to nejdriv namluvis a pak se podle toho dela lipsync. nicmene vim, ze kdyz uz se to nenahralo stoprocentne a byla potreba, aby se nekde neco v ramci slova posunulo, tak do urcite miry fungovalo elastic audio.

    a delas vylozene dabing nebo postsynchrony? u postsynchronu se s tim da hrat jeste vic.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    NOOLY: Porad valcim se zvukovou upravou dialogu a lipsingem tak aby to vypadalo verne. Tak si rikam ze jsem mozna neco minul z toho co je v dabingivym studiu bezna praxe. Rad bych se nekomu mrknul pod ruce pripadne vymenil nejaky zkusenosti.
    NOOLY
    NOOLY --- ---
    MARIHAI: kazdodenni ne, ale dabingu jsem uz delal, ze mi leze usima.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    nema tady nekdo dabing jako kazdodenni rutinu?
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    jojo... pixar.. ja mam rad WALL - I na nem s podilel prave ben burtt
    Animation Sound Design: Ben Burtt Creates the Sounds for Wall-E (Part 1 of 2)
    https://www.youtube.com/watch?v=TSf8Er2gV_Q


    Everest je super... efekty nesutecny
    za me toto: https://vimeo.com/77766522

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam