• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAmobilní fotoaplikace a fotogear - Hipstamatic a další ...Vine included...
    sdílejte svoje fotky s popisem použitých filtrů.
    Jaké je vaše nejoblíbenější kombo v Hipstamaticu?
    Používáte přídavné objektivy. Názory, rady, fotky a vybavení.
    rozbalit záhlaví
    HASSASSIN
    HASSASSIN --- ---
    Zdravim Vás, píšu sem s jedním problémem...
    Dřív jsem měl Motorolu MotoG, kde stačí nechat stisknutou spoušť a mobil fotí sekvenčně (moc rád dělám gify). Bohužel jsem ten mobil utopil na festu a teď mám Samsung (J5 myslim...) a ten to neumí. Stáhl jsem si tedy aplikaci, která umí fotit sekvenčně, ale problém je, že nejkratší časové úseky mezi jednotlivými fotkami je vteřina, což na gify neni nejlepší, když člověk fotí nějaké dynamické scény...
    Nevíte o nějaké aplikaci, která by uměla aspoň 0,5 vteřiny?
    Díky moc!!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: tak vo to nejde objektivu jsou hromady za pár šlupek...
    SARRI
    SARRI --- ---
    inac existuje spousty navodu na diy objektivy treba z laseroveho ukazovatka ..
    Turn a Cheap Laser Pointer Into a Removable Macro Photography Lens for Your Phone
    http://lifehacker.com/...-cheap-laser-pointer-into-a-removable-macro-photography-lens-for-your-phone
    DIY A IPhone Macro Lens with Laser Pointer for $1
    http://www.instructables.com/id/DIY-A-IPhone-Macro-Lens-with-Laser-Pointer-for-1/

    ci ze stareho fotaku
    iPhone Macro Lens | MAKE
    http://makezine.com/projects/iphone-macro-lens/
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: je to neco mezi silikonem a plastem .. nelepi se to na latku (cili to snadno vytahnes z kapsy) a zaroven se to vytvaruje a a sedi to na telefonu ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: jo takovej tenoučkej...
    SARRI
    SARRI --- ---
    na dealextreme uz ho bohuzel nemaji .. byla to asi kopie a stal $3
    SARRI
    SARRI --- ---
    ale i tak jsem ho musela trosku obrousit ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: uka ten futrál prosim...
    SARRI
    SARRI --- ---
    jedine co byl problem bylo sehnat kryt s trosku vetsim otvorem kolem fotaku, kterej nestoji pul vejplaty nebo nevypada jako uplne ausus .. nakonec dealextreme ..

    jo a objektiv pouzivam temer kazdy den, fotila jsem s rybim okem uz s analogovym fotakem celkem dost, ale od te doby co mam iphone tak jsem analog do ruky nevzala .. a koupe obektivu byla jedna z prvnich veci hned po nakupu iphonu ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: taky jsem na nej nic lepit nechtela .. kamos to treba vyresil nejakym lepidlem, ale to se mi nechtelo .. koupila jsem si takovou tu vysokou zelenou oboustranku kteoru se lepi zrcadla na zed a jsem spokojena .. nezanechava zadne stopy kdyz ji sundas a obstojne to drzi .. hlavne to mam rychle vzdy pripraveny k foceni a nikde mi nic neprekazi kdyz nefotim .. a o to mi slo
    SARRI
    SARRI --- ---
    inac jedna z mych oblibenych z posledni doby ;)
    .. metro na andelu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: mno já mgnetický mechci, nechci na phone nic lepit...ale zas ty nasazovací na růžek tam se musí sundat kryt co na iphonu mám...a jediný jiný řešení mám ted tedy ten jako klips co se tam dá....
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: ono hlavne se s tim da docela hrat .. treba ten muj objektiv jde rozsroubovat a daj se pootacet sklicka a najendou to foti jinak (zjistila jsem to naahodou kdyz si to nekdo ode me pujcival, rozebral to a slozil blbe ;))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: širokáč bych chtěl páč to rybí voko je prostě...rYbí voko no...
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: rok a pul pouzivam rybi oko na iphone 4s .. puvodne jsem mela objektiv, ktery se srouboval do krytu na iphone, ale moc nechranil iphone a navic obejktiv byl moc daleko od fotaku a hur to ostrilo tak jsem si poridila magneticke rybi oko .. cili mam prilepeny kovovy krouzek primo na iphone, ktery ma v krytu .. musela jsem to jednou predelat (pouzit lepsi oboustranou lepenku) jelikoz to blbe drzelo na sklenenych zadech iphonu a od te doby bez problemu fotim .. mam ho porad u sebe ;)
    v lete jsem si objednala jesre macro a sirokac (tim jak je to magneticke tak i univerzalni), ale dotedka mi nic nepridlo ;(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak mi dorazily z číny dva v 1 objektivy... foti to celkem slušně jedno je macro a druhý je rybí voko



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jedna ranní skorozimní

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FLLIP: mno to maze brutalne teda. To se bojim toho plastu co mi prijde.

    Jinak co se tyce toho telete budu taky rad kdyz date kdo je mate nakej report pac se bojim ze to uz musi bejt tuplovanej pruser.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Ja tim makrem fotil napr. http://instagram.com/p/ZvV1YOwto4/ a mam pocit ze se to povedlo. Ale opět to dobre ostří jenom na střed, okraje dost maže, s tim je potřeba počítat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam