• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAmobilní fotoaplikace a fotogear - Hipstamatic a další ...Vine included...
    SARRI
    SARRI --- ---
    inac jedna z mych oblibenych z posledni doby ;)
    .. metro na andelu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: mno já mgnetický mechci, nechci na phone nic lepit...ale zas ty nasazovací na růžek tam se musí sundat kryt co na iphonu mám...a jediný jiný řešení mám ted tedy ten jako klips co se tam dá....
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: ono hlavne se s tim da docela hrat .. treba ten muj objektiv jde rozsroubovat a daj se pootacet sklicka a najendou to foti jinak (zjistila jsem to naahodou kdyz si to nekdo ode me pujcival, rozebral to a slozil blbe ;))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SARRI: širokáč bych chtěl páč to rybí voko je prostě...rYbí voko no...
    SARRI
    SARRI --- ---
    WOJTYLA: rok a pul pouzivam rybi oko na iphone 4s .. puvodne jsem mela objektiv, ktery se srouboval do krytu na iphone, ale moc nechranil iphone a navic obejktiv byl moc daleko od fotaku a hur to ostrilo tak jsem si poridila magneticke rybi oko .. cili mam prilepeny kovovy krouzek primo na iphone, ktery ma v krytu .. musela jsem to jednou predelat (pouzit lepsi oboustranou lepenku) jelikoz to blbe drzelo na sklenenych zadech iphonu a od te doby bez problemu fotim .. mam ho porad u sebe ;)
    v lete jsem si objednala jesre macro a sirokac (tim jak je to magneticke tak i univerzalni), ale dotedka mi nic nepridlo ;(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak mi dorazily z číny dva v 1 objektivy... foti to celkem slušně jedno je macro a druhý je rybí voko



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jedna ranní skorozimní

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FLLIP: mno to maze brutalne teda. To se bojim toho plastu co mi prijde.

    Jinak co se tyce toho telete budu taky rad kdyz date kdo je mate nakej report pac se bojim ze to uz musi bejt tuplovanej pruser.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Ja tim makrem fotil napr. http://instagram.com/p/ZvV1YOwto4/ a mam pocit ze se to povedlo. Ale opět to dobre ostří jenom na střed, okraje dost maže, s tim je potřeba počítat.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VFISA: ja to kupoval hlavne kvuli sirokaci pro veci v mistnostech. Nemas naky fotky z toho makra?
    VFISA
    VFISA --- ---
    WERT: S 3in1 mam takový rozporuplny zkušenosti. V mem případe originál Olo Clip. Fisheye maže okraje tak brutálně, ze o vázne musí byt plastová čočka i u toho originálu. Cíli fish témeř nepoužitelný, wide je prima, jediný fakt super je macro.

    Dej vědet ohledně telefota, ktel bych to zkusit taky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WERT: tak dej vedet až ti to přijde...já to 3v1 mám objednaný taky
    WERT
    WERT --- ---
    WOJTYLA: to je rada naprd… koupil jsem na test tohle:

    Phone Camera 8x Zoom Telephoto Lens Black Case Cover for iPhone 5g 5 5S DC240 | eBay
    http://www.ebay.com/itm/231100585708?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

    3 in 1 Fisheye Lens Wide Angle Lens Macro Lens Set for Apple iPhone 5 | eBay
    http://www.ebay.com/itm/131053708425?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    možna to patří sem.. dá se nějak řešit že z IP4S ios7, fotky se základnim filtrem ve fotaku po sychronizaci s iphoto jsou bez filtru?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    nák sem ztratil voko, snad ho zase najdu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    co mě ovšem sere je že když sem před 10ti lety fotil tak myslim celkem pekně a ted jak sem zase začal, tak mi z toho po vetšinou lezou pěkný sračky:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FLLIP: vozkoušim...

    musim říct že poslední dobou mě zase začala bavit díky Hipstamaticu černobílá fotka. Kdysi eště v analogový době sem fotil celkem dost a černobíle...je to jinej hezkej pohled na svět...



    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Na Hipstamatiku jsem ti ted oblíbil #Lowy #BlankoBL4, zvlášt v kombinaci s vodou to vypadá skvěle.

    Instagram
    http://instagram.com/p/ghq63vwtiq/
    WERT
    WERT --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WERT: zadara asi nebude ale kuprikladu na aliexpresu jich je hromada za par dolaru jen je to samo plast takze to bude na okrajich delat blur
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam