• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GAFTahové RPG na PC (okrajově i na konzole)
    GAF
    GAF --- ---
    FLOYDTHEBARBER: vypadá to na dobrej počin.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: kua vidis.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: nezapominej na SR :)
    GAF
    GAF --- ---
    DOCKINEZ: vlastní x5 a jedna je daná dějem. Je to takový jack-of-all-trades s některýma unikátníma vlastnostma vázajícíma se na zvládání prostředí (lov, sběr bylinek, schovávání se před encountery atp...).

    Ta hra je kompaktní a boží. Nemá jedinou prasklinku a obsah je zároveň jednoduchej i komplexní a dobře nakreslenej a vůbec všechno prostě.
    FLOYDTHEBARBER
    FLOYDTHEBARBER --- ---
    co rikate na Invisible Inc? Je to dost RPG?

    Invisible, Inc. review | Rock, Paper, Shotgun
    http://www.rockpapershotgun.com/2015/05/12/invisible-inc-review/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hm...dohrat Pillars, Dohrat Divinity, Dohrat Witchera 2...mam kurevsky co dělat :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Priznam se, ze druhej pristup - postavy dany dejem - mam mnohem radsi.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAF: postavy si delas vlastni, nebo jsou dany pribehem jako napr. v Baldurech nebo Krondoru?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    GAF
    GAF --- ---
    JVMLOK: Lords of Xulima, viz níže.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    já vůbec netuším o čem píšeš...
    GAF
    GAF --- ---
    Má to hrozně pomalej rozjezd. Ještě po nějakých 10 hodinách hraní jsem se cítil, že mam postavy pořád nanic - žádná nová zbraň. Pak to najednou dost skočilo.
    GAF
    GAF --- ---
    ...pay attention when traveling through deserts or wilderness you spend more food the normal, try to stay on the roads whenever possible.

    O.O
    GAF
    GAF --- ---
    Sním či bdím nebo spíš obojí? Viděli jste někdo Lords of Xulima? Já to právě otevřel a... no posuďte sami:

    Teď ještě jak na tom bude příběh a questy a objevování, ale ty obrazovky mě naplňují nadějí nad očekávání.






    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    SID311: Nevim, co tvrdí wiki, ale dobře nebudu se hádat... :-)
    SID311
    SID311 --- ---
    GRINDAINE: Wikipedia tvrdí něco jiného...
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    PELENDUR: btw hra je udělaná podle seriálu, ne naopak... :-)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    btw. hraje někdo z Vás Valkyria Chronicles - jsem si to ted nainstaloval a bomba - je to teda hodně příběhové ale neskutečně mě to baví. Jenom je fakt hrůza ta lokalizace na PC ;) (jako vždy) - tank se skoro nedá ovládat (protože ztrácíš pohybové body když se otáčíš a i minimální pohyb myši ti to strašně dojebe, plus sem tam se to dojebe úplně a zničeho nic se ti tank začne otáčet tam a zpátky for no reason) plus myš se v podstatě vůbec nepoužívá. Prostě nejni zabudovaná do hry - což je fakt problém.

    Ale jinak je hra fakt chytlavá - zatím teda docela pohoda - mise zvládám levou zadní, ale tak mám za sebou jenom 6 misí a vypadá že jich bude ještě hromada (podle toho kolik upgradů mě ještě čeká). Navíc Sega napsala že jejich odhady prodeje na PC šli through the rouf takže se asi můžem těšit i na dvojku a potenciálně i trojku (a možná i lépe optimalizované). Btw. je podle toho i anime seriál - na to se musím podívat neb ten svět je udělaný fakt zajímavě a pročítat si ty megatuny věcí v encyklopedii mě fakt baví. Prostě tahovka co sází strašně moc na příběh a na jednotlivé postavy (které jsou fakt zajímavé) - v podstatě tam nejsou žádné číslíčka ale spousta výhod a nevýhod u postav na které je třeba brát ohled. Už dlouho mě žádná jiná hra nezaujala tak jako tohle - naposledy snad poslední XCOM, který je taky super, ale tohle je něco úplně jiného.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DOCKINEZ: Hmm, tak nejblíže tomuto požadavku jsou Age of Rifles, když si pohraješ s editorem no...
    Wargame Construction Set III: Age of Rifles 1846-1905 for DOS (1996) - MobyGames
    http://www.mobygames.com/game/dos/wargame-construction-set-iii-age-of-rifles-1846-1905

    Jdou tam vyrábět v editoru i jednotky, takže jim můžeš přisoudit jiné vlastnosti... ale to si vlastně hru děláš sám ;).
    GAF
    GAF --- ---
    DOCKINEZ: whoa, tak takovýho něco jsem asi ani neviděl. Ale já jsem právě na to fantasy a sci-fi, tak třeba budou vědět ostatní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam