• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYNepodmíněný Základní Příjem
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lol. Andy prestan se tu ztrapnovat a bud konecne hod ten link nebo drz pysk a doufej, ze tahle epizodka upadne casem v zapomneni
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KANG_KEK: to neni nic tajnyho. ale kdyz nevyjadril zajem, tak to nemelo smysl. jestli tebe zajima vzat Hitlera a Mussoliniho, tak ti ho rad poslu az budu u kompu...
    KANG_KEK
    KANG_KEK --- ---
    ANDY_WARHOL: No ten tvůj tajnej link, na kterej až klikneme tak pochopíme utajené souvislosti všehomíra a staneme se lepšími lidmi, tedy někým jako jsi ty.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KANG_KEK: jakej svatej gral?
    KANG_KEK
    KANG_KEK --- ---
    Teda, já už jsem na ten Svatý grál všech linků také zvědav!
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    JUNIPETRUS: Proč se ptáš?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ZARREMGREGARROK: kolik ti je?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZARREMGREGARROK: třeba proto že se ptáš na dost základní věc.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak ještě jednou ... když ti to pořád nedochází...
    Proč ten link není hned na začátku zde kde čekáš, že tě někdo bude prosit o podložení argumentu?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GORG: tak máš levici a levici, máš lidi sdružený kolem A2 a máš aparátčáky starého typu (lidi co měli problém s lidma s dlouhými vlasy a podobně... komunisti tenkrát vnímali sociální spravedlnost jako každýmu všechno zakážeme a bude to tak fér, až teda na pár papalášú)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZARREMGREGARROK: haha, takze ty nekoho vyprovokujes, a pak se divis, tak si precti taky na co ta reakce je. na tvoje obvineni. ok, vidim ze ti de jen o to si mastit ego, takze vitej v mem ignore
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    klidne nadavej dal, jediny ceho tim dosahnes je, ze pudes do ignore a vykaslu se na to uplne. muzes si myslet, ze si vyhral. me je to fakt jedno
    ja tu nesoutezim, ale diskutuju, to nekteri lide porad nechapou, ze smysl diskuze neni prosazovat za kazdou cenu svuj nazor, ale neco zajimaveho se dozvedet a sve nazory i upravovat, pokud clovek v diskuzi dojde k tomu, ze to je pro nej nejak prinosne.
    tvoje ataky na me prinosne ovsem nejsou ani trochu, proto s tebou nediskutuju a nedavam ti zadne argumenty, pouze se ti snazim vysvetlit, ze mi tvuj pristup nesedi a davam ti porad jasne najevo, za jakych okolnosti sem ochotny pokracovat. pokud to nechapes, tak za me rikam, ze to je ztrata casu a uz pokracovat nebudu.

    Tak jak: chces nadavat nebo diskutovat ?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ANDY_WARHOL: Well, osobní útoky ti jdou:

    ANDY_WARHOL co to kvakas ?
    ANDY_WARHOL ty si opravdu demagog.
    ANDY_WARHOL ty nejsi demagog, ty si jen hloupe rozmazlene dite.
    ANDY_WARHOL vrat se do skoly kdyz neumis cist.
    ANDY_WARHOL jeste pro mene chytre, kteri maji problem chapat psany text.

    A takový člověk má tu drzost napsat:
    az zacnes diskutovat slusne a bez osobnich utoku.

    Zameť si před vlastním prahem moralisto.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZARREMGREGARROK: zacal si mi nadavat a obvinovat z nesmyslu.nikdo po tobe nechce aby si mu lizal prdel. pouze se prestan chovat jaki maly dite. co na tom nechapes ?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ANDY_WARHOL: Soudím podle tvého "já mám tak úžasné video, které budu všem nabízet a dám jim ho až mi začnou lízat prdel" přístupu.
    Psaný text chápu moc dobře. Ty s tím máš očividně problém a proto se tak ztrapňuješ tajnůstkařením.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZARREMGREGARROK: link tu neni proto, ze misto diskuze tu vyskakujes a osocujes. ja ti to uz rikat nebudu, to je naposledy: link dostanes az zacnes diskutovat slusne a bez osobnich utoku. ale delej si co chces, ja uz na urazky reagovat nebudu a pokud se budes dal takto chovat dam te do ignore.
    nehodlam diskutovat s nekym, kdo misto argumentu umi jen urazet. preber si to jak chces
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZARREMGREGARROK: jeste pro mene chytre, kteri maji problem chapat psany text. link dostanes az se zacnes chovat slusne. do te doby se s tebou bavit nebudu. myslis si ze ti budu neco nabizet co neexistuje? mozna jen podle seve soudis me, ale to je tvuj problem
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ANDY_WARHOL: Tuna keců a link pořád nikde. Co to asi znamená? Možná žádné video není, že?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ZARREMGREGARROK: vrat se do skoly kdyz neumis cist.
    cemu nerozumis na teto jednoduche konverzaci?
    ja - dam ti link na dokumentarni video z ktereho docela dobre pochopis vztah nacismu a fasismu aka hitlera a musoliniho, mas zajem?
    ty - ty se mi bojis to video dat
    ja - ja se nebojim, vzhledem k tomu, ze ti to sam nabizim, ale nema smysl ti to davat, pokud te to nezajímá
    ty - jeste se te budu prosit

    ty si opravdu myslis, ze takhle se da o necem bavit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam