• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYNepodmíněný Základní Příjem
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: seš úplně offtopic (a vrtulí zatím ne)

    (co je TI ?)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: lol.. ty bys mel sedet v TI a ne na nyxech, kde zbytecne ztracis cas osazovanim cinskeho levneho ekologickeho elektrokola solarnimi panely, kridly a vrtuli (taky z ciny)...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nekdy tak sam pusobis... opravdu neodpovida stroj? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: daleko účinější by bylo napsat bota na vedení online debat...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a ja uz si blahove myslel, ze ten genialni vsespasitelny opensource software vyvijis :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: já nedělám žádnou "vstupní analýzu", já se hádám na netu! (myslíš, že mě za to někdo platí??)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nevim na cos kliknul, fakt nedisponuji kristalovou kouli :) A predpokladam, ze pri vstupni analyze problemu jsi nekoukal na jeden dokument.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: první smlouva, na kterou jsem klikl (protože to vzdáleně byl můj obor - nějaký telefony) neměla uvedenou výši plnění v Kč. na to by se asi dal napsat parser i bez umělé inteligence :-))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XCHAOS: obávám se, že to bude fungovat spíš jako upworthy a podobný clickbait systémy. Živý lidi napíšou titulky, a udělá se statistická analýza na to, jak živý lidi na titulky klikaj. Tu hierarchii vidím takle: Lidi -> roboti -> Bill Gates. Za Billa dosa+d kohokoliv z Forbes 500, v ČR by to mohl zvládnout Babiš. Skus s tím za ním přijít, třeba to zmonetarizuješ.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    MANFRED: Vem to jako protézu na amputovanou nohu, taky nahrazuje tu nohu.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XCHAOS: To se stát nemuže, protože fungovat něco jako naši politici, praští do toho každej rozumnej člověk kladivem, navíc co by u plitika nahrazovala umělá inteligence, když tam nebejvá ani stopa po přirozený.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: nene, nejdrive musi probehnout diskuse na nyxu... ;0)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a uz Pirati vyvinuli opensource analyzator smluv zverejnenych ve volne dostupnem registru? :) A jses prece programator... :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHEALA: chápu, že si asi spíš děláš legraci, ale počkej, až se ukáže, že statusy feedů politických stran na sociálních sítích jsou lépe přijímány, pokud je na základě analýzy současné situace generuje AI! (umělá inteligence).

    Těším se první rozhovor Václava Moravce s umělou inteligencí, kterou místo sebe vyšle nějaká politická strana (po pravdě, Piráti by v tomhle měli mít náskok :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    The Grid
    https://thegrid.io/
    This is your personal AI web developer

    Rozbíjejte stroje, berou webmasterům práci!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SHEALA: urcite to bude mit vic rozumu nez spousta lidi... :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    http://what-would-i-say.com/ roboti za vás mohou i mluvit
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GORG:
    Zajímavý, že takový systém prý existuje už od 80. let.

    lol
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    DANYSEK: ???
    GORG
    GORG --- ---
    COMODOR_FALKON: Zajímavý, že takový systém prý existuje už od 80. let.
    Cela kauza kolem je ale velmi vypecena od A do Z. Program má používat i prvky umělé inteligence. Původně byl na sledování osob (obžalovaných), ale časem se krz něj asi rozjel i černý trh a backdoory pro NSA.

    Jak spojujou ty databáze nevím konkrétně. Bez databázového modelu asi obtížně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: ja kazdopadne pevne verim, ze milosovi fanousci se umi uz pripojit k internetu, diky turbointernetu :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam