• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAAutomatický trading/boti/burzy
    Rád bych tu rozebíral strategie a technické řešení automatického tradingu
    rozbalit záhlaví
    BPB
    BPB --- ---
    KRISHNA: no je fakt.ze to moc nelita..ale mezi 880 a 920 usd/btc se taky musi nejak nechat vydelat ne? (viz klasicka trapna burza :) )
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    BPB: prakticky ne, s vykyvem 0% ti zadnej bot nic neudela :))
    BPB
    BPB --- ---
    cryptotrader.org: mam puštěný dva boty, jednoho 2h ichimoku a pak testuju tady 1m Ema bota od Fronemy ,) ..bohužel na tedle stav marketu se momentálně neosvědčuje ani jeden bot. Da se s nějakym botem poslední dny vydělávat ? někdo prosím nějakej tip ?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    moje vlakno se rozrostlo, a lidi si to poustej na ostrym, trochu jsem se nafoukla :)
    Cryptotrader
    https://cryptotrader.org/topics/675922/new-swing-1m-bot-will-you-help-me-perfecting-parametres
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SOONIC: Vsechno rucne.
    Umi to metatrader, ale jen zakladne a musis resit data
    Umi to pry dobre excel se soulverem, ale zase resis data. A v obou pripadech to musis prakticky napsat od zacatku

    Jinak fee resi imho vsichni, protoze on ti ji zapocita i backtest takze te to donuti
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    FRONEMA:
    jde tam nějako (třeba v cyklech) testovat kombinace hodnot třebars těchto proměnných a jejich dopad na profit ?
    context.diffptc = 0.014
    context.maxlast = 50;
    context.emaperiod = 250;
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    zohledňujete nějako fee ? nebo aspoň si zpětně zobrazovat, jestli vůbec při fiktívním prodeji bylo možné někde v sledované minulosti od posledních low nakoupit se ziskem.
    na kolísání ceny v mezích takových, že 2×fee znemožní zisk, nemá zmysl reagovat. V dayrtadingu to je celkem důležité.
    kombinovat dvě časová období není rozumné ?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Urceni trendu by stacilo na H1 v obdobi od zmeny ke zmene. Tzn. napriklad na eurusd posledni tri dny downtrend, sideways, downtrend. A na to navazat short, no action, short. Potiz se stavajicimi resenimi je, ze ve chvili, kdy se trend vyhodnoti jako down, tak uz je po trendu.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GIOMIKY: tak zalezi jak chapes trend, v jakym casovym obdobi te to zajima...


    btw dva boti na jednom uctu pustit nejdou, mrcha si to kontroluje
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Ale jo, napr. Forex trading strategy #1 (Fast moving averages crossover). Jenze nic moc vysledky, musim rict. Na kazdy pad kdyz budes zjistovat trendovost pomoci ma, tak uz davno bude jina. I ATR ma sileny zpozdeni. :-(
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GIOMIKY: tys neco z toho zkousel?
    GIOMIKY: to se imho da pres sklon nejakeho hodne dlouheho klouzaveho prumeru pripadne + nejaky ATR
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Treba jako uplne vubec zakladni problem mi prijde zjistit, zda-li je trend klesajici / stoupajici nebo pohybjici se v horizontalnim pasmu.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Na inspiraci je dobra tahle site:
    Forex Strategies & Systems Revealed
    http://forex-strategies-revealed.com/
    Ale problem je, ze ty strategie funguji treba jenom docasne. A jenom v urcitych chvilich na urcitych parech. Nekde jsem slysel, ze hledani univerzalni strategie je jako hledani zlateho gralu.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GIOMIKY: neco jsem si zkousela psat, ale nic vydelecnyho jsem zatim nevyvinula. V zasade mi chybi ty traderske zkusenosti, ten system. napsat takrka jakykoli system ktery je postaven na indikatorech dokazu, ale nevim co psat.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Mas nejake zkusenosti s FX Botama? Ja hledam uz celkem dlouho funkcniho na EURUSD, ale prozatim je to dost mizerie. Velka konkurence, spatna kvalita dat. A vubec vsechny mozny prekazky. Zatim mam v MT jenom nejake podpurne funkce na trading, ale zadna slava, musim rict.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GIOMIKY: bojim se ze tam nejsou tak velky vykyvy aby to slo... ale samozrejme, umet npsat neco funkcniho na forex tak bych byla spokojena :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FRONEMA: Kéž by takový boti fungovali i na EURUSD nebo JPYUSD nebo tak...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    nahodila jsem v rychlosti jednu myslenku na rychlyho 1M bota.
    Cryptotrader
    https://cryptotrader.org/backtests/WA8YRP7RW4Jrm8cYa
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Okay, tak sorry za mystifikaci :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    KRISHNA: covece tohle neni vubec pravda .. da se tam nastavit limit s jakym bude pracovat a v pameti nic ulozenyho nema, resp. ta promenna s mnozstvim fiatu se nacita pri kazdym cyklu kdyz tickne.
    ale jeden bot muze pouzivat jedno api, takze bys musel mit vygenerovany 2, to je fakt :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KRISHNA: ale on prece nemusi jet all-in, muzes si to i zadat jako parametr, a mas pristup k tomu, kolik mas momentalne btc a koulik usd.
    uvidime, kdyz budu mit o vikendu cas a chut, tak to vyzkousim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam