• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nakoupeno mam samozrejme taky
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUMLES: uvidime, ja to tezim i na mobilu :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    OTAVA: klasika alti, uz je po srande .. to, ze to jednou stalo tolik, neznamena, ze se to tam jeste vrati
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: ozaj pred tym, ako posles prachy do digitaloceanu si precitaj ich term and condition... uz tam maju podmienku, ze CPU nemozu byt vyuzivane na podobne cinnosti, ako je mining.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    me jenom udivuje ze nikdo jinej nejde do toho Moonu, je ted silene nizko a prodava se na Cryptsy, co vic jako muze clovek chtit ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHAOSTHEORY: No, to zjistím v noci. Ale co jsem koukal na diskuzi pod tím návodem, tak to vypadá dost... napjatě.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MICA: uvidime zejtra rano, bud bude pump a nebo odpad.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MICA: to mi připomíná, nechceš 686NYAN? :D zn. výhodně
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    BORGDOG: male tajomstvo.. ani ja nemam sajnu o linuxe, ale podla navodu sa to da zvladnut
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHAOSTHEORY: Škoda, že neumím s Linuxem. Zkusil bych ho vrazit do toho DigitalOcean. :-)
    CHAOSTHEORY
    CHAOSTHEORY --- ---
    HOUMLES: primeminer pod ubuntu 13.10 ... skusim ho nahodit co s neho vypadne
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: No, tak to bych si měl pospíšit, že jo. V SETI mám už asi 40 milionů kreditu, možná víc... škoda, že nejde měnit za bitcoin. :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: mno jestli pocital 4 roky SETI tak mu davam tak pul roku az rok :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Ten procesor mi asi 4 roky počítal SETI@home, takže vlastně ta samá náročnost. Neumřel... no, a jednou umřít na něco musí. :-) Účet za elektřinu... to už horší nebude. :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: hlavne kdyz ti to "zakapne" ucet za elektriku a novej procesor az ti ten tvuj umre :)))
    MICA
    MICA --- ---
    TOXICMAN: já 40k ale mám pocit, že MOEW dopadne jak NYAN :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Nemusí pršet, stačí když kape. :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: ale porad stejne ... necekej zadny zazraky na jednom cpu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Díky, to zkusím... :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: tady to je puvodni tvurce a ma binarky i pro wokna .. http://sourceforge.net/projects/primecoin-hp/files/0.1.2-hp11/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam