• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    XSOFT: No, jestli za to dám dalších 5 USD, tak třeba to vyjde. Měsíc zatím pojedu s jedním "základním." Rozběhal jsem to za 30 minut, příkazů bylo o dost víc, ale jede to. Je to legrace, zajímá mě, jestli se dohrabu aspoň na jednu výplatu. :-)

    Předpokládám, že podobná služba v podobné nebo menší cenové relaci jako Digital Ocean asi nikde není?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BLOODRAT: suchcoind blbou s vyplatama, takze prepnuto na fast-pool.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BORGDOG: ty kody makaji, jako +10USD je pohoda. Mrkni jim na twitter, tam mivaji aktualni.
    Ale ten 2CPU kope tak 2x 5kh/s

    Staci ale 5 prikazu a jede ti. A 50s na zalozeni od prvniho kliku, moc moc pohoda :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Netuším, každopádně moje zkušenost je taková, že když jsem zapojoval rig, tak jsem musel i napájení riserů rozdělit. Mám 860W Corsair Gold na dvě karty a desku a 560W Corsair Gold na zbývající dvě karty a když jsem se pokusil zapojit všechny risery do toho 860W zdroje, poslední karta nefungovala. Takže funkční nastavení bylo nakonec dvě karty, dva risery a deska+proc+ssd hdd na 860W a dvě karty+dva risery na 560W.
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Netušíš kolik karet je bezpečný provozovat s risery bez napájení? Slyšel jsem něco o čtyřech kartách
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    TOXICMAN: https://pool.dogechain.info/ 0.8% fee, nestalo se mi ze by pool nebyl dostupny..mel jsem rad poolerino (driv serverino), ale jejich spolehlivost sla nejak do haje a jsou pretizeny.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORGDOG: Samozřejmě že přeprodávají Čínu. Jinak mě ty 4 risery stály i s dopravou z Hongkongu cca šest stovek, takže asi tak...
    A koukám, že ty na aukru ani nejsou powered. Takže k ničemu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Já primárně na Doge House - https://dogehouse.org/index.php
    A jako secondary pool mám nastavený https://doge.pool.pm/
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    kde těžíte DOGE?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BPB: Na Aukru nějaké jsou, otázka je, jestli jenom nepřeprodávají Čínu: http://aukro.cz/listing/listing.php?string=riser&search_scope=
    BPB
    BPB --- ---
    BPB: nebo vlastne jakejkoliv funkční samozřejmě :))
    BPB
    BPB --- ---
    neměl by jste někdo pls -- praha+okolí --nějakej riser na prodej ? nejlíp dlouhej, je to presne..jak jste psali..ty čínani to strašně fórově napájeli..a hned se to ulomí..než to napájim znova..rád bych zkusil sehnat někde kvalitnější riser... prosim :)
    MICA
    MICA --- ---
    SOONIC: Wow, kolik si měl grafiček na jedné desce?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    na desce to bylo horší. zajímavé, že oboji bylo v rámci záruky vyměněno.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    můžu demonstrovat důsledek nenapájených riserů
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak jsem nakonec neodolal, obětoval 5 USD z PayPalu a rozjel těžbu Primecoinu na DigitalOcean - bohužel mi to nevzalo ten promo kód, no co se dá dělat. Spouštět to byl docela adrenalin, připadal jsem si jak správný hardcore hacker. :-) Předtím jsem pročetl jejich Terms of Service, ale nenašel jsem tam nic o tom, že by užívání serverů k miningu bylo zakázáno, jak tu někdo tvrdil. Možná jsem to přehlédl, uvidíme, jestli mě zabanují.

    Nechám to běžet aspoň ten měsíc a zjistím, co to udělá... :-)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    KRISHNA: je pravdou ze to je vazne blbuvzdorny ty konektory. Pocitac jsem neskladal 10 let tak na to trosku vejram.

    zacnu s jednou kartou a uvidime co se povede
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    CUBBA: Jo v poho, to pujde.. Taky nevim, proč tam výrobci ty napájecí konektory dávaj..

    Ne hele, ta karta má příkon přes 300W, to je hodně daleko za hranicí toho, co zvládne PCIe přenest. Už takhle jsem čet, že z PCIe to bere stabilně nějakejch 60W a když těch karet máš na desce pět, tak máš pak po chvíli rozteklej ATX konektor, protože na to fakt neni stavěnej. Bez těch konektorů (obou) se ani nezapne.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    myslite ze potrebuji r9 290x napajeni primo do karty? nebo staci co proleze PCIe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam