• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    nevim, jak je to u keccak, ale diff je 208
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    nicmene overil jsem, ze cgminer-keccak opravdu funguje. maxcoin nejspis nebude kopie QRK ale CLR. tady je pool pro CLR http://flylark.net/ na kterem ted tezim pomoci (vlastni kompilace) cgminer-keccak
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: pust znovu ten maxcoind s parametrem getbalance, ale ujistuju te, ze tam budes mit 0 :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MRDAC_BEDEN: To je tím, že jsem se umiňoval, že TOHLE nezmeškám. Na co já okolo kryptoměn kouknu, jde do kopru. :-)
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Jojo, myslel jsem ze NYAN nic neprekona, ale tohle nema obdoby
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Tímhle launchem se budou poměřovat všechny další zpackané launche :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    CHILDINTIME: už to smazali
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: No nazdar. Takovou volovinu jsem naštěstí neudělal, přepsal jsem ten správný fajl. :-)
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tak timhle tweetem to vyhrali :) On Windows, add your config file (github.com/Max-Coin/clien…) to C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Bitcoin\bitcoin.conf … jsem zvedavej kolik lidi si prepise bitcoin.conf nebo to je fakt spravna cesta pro maxcoin penezenku?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jak mám vůbec poznat, jestli jsem (hypoteticky) něco vytěžil? Program zřejmě běží, ale vidím jenom černé okno s kurzorem.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    aha, to jsem nevedel, ja muzu pustit jeden maxcoind a prec rpc k nemu pripojit minerd a tezi stejnej blok dva stroje :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    2014-02-06 21:31:41 receive version message: /Max:0.8.9/: version 70001, blocks=181, us=86.49.27.90:58648, them=23.21.19.114:8668, peer=23.21.19.114:8668

    181 bloků?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Hmm... zas něco, co je pro mě španělská ves. Díky. :-) I když vypadá jak sériovej vrah...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jestli tenhle coin není pěkná volovina... :-) Kdo je vůbec ten chlap Max K-něco?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    zadnej pool neni, nikdo zatim neimplementoval ten algoritmus do stratumu
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Vidím sice jenom černý okýnku s kurzorem, ale procesor chroupe na 100%
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: A hele, teď se mi to asi rozjelo! :-)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    HOUMLES: a nejakej funkcni pool uz je? narazil jsem jenom na nejaky vtipny scamy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam