• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    F0B1C: Ty R9 se dost liší podle typu, a něco jiného je normální pro 280x a něco jiného pro 290x.
    Jinak 5000+ rpm mi přijde dlouhodobě hodně i pro 290x, raděj bych zvážil umístění riga do chladnější místnosti nebo přídavné ventilátory (já mám osazeného riga čtyřmi arctic coolery navíc, fan auto, target temp 68°C, stabilně 3000+- rmp).
    Záleží jaksviň i na typu biosu karty, u 280x se ti u určitých typů brutálně propadne hashrate pokud teplota přeleze 70°C. Ale na druhou stranu 290x prý nemají problémy s teplotami mezi 85-95°C - údajně. Já osobně bych to dlouhodobě nepokoušel.
    TOMO_ZA
    TOMO_ZA --- ---
    zdar mal by som dotaz, ake mate skusenosti so spotrebou grafik, ide mi hlavne o ofiko udavanu vs. skutocnu pri miningu, da sa na udaje vyrobcov spolahnut?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    Jinak ohledne GPU... jakou strategii volite pro rychlost vetraku? Myslite ze referencni vetraky na R9 jsou schopny ustat 100% vykonu - pres 5000 rpm nejak dlouhodobe? ja bych nerekl... mam nastaveno 85% ale rikam si, zda to kvuli 80-85 stupnum celsia neprovadi throttling
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MRDAC_BEDEN: jenom na 3 xeonech, moc sanci tomu nedavam, ale na quick profit je to dobry
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    HOUMLES: cim to tezis?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    HOUMLES: hmm diky... tak asi nic.. stejne zprovoznit to tam by bylo na pul dne :/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    F0B1C: mno at to rikam nerad, tak aktualne ted se nejvic vyplati tezit maxcoin na poolu :)) ale buhvi jak dlouho ta cena vydrzi...
    jinak nedavno sem nekdo postoval nakej link a tam vychazel nejlip memorycoin ... tak jsem to teda zkusil a vubec mi to vyhodny neprislo, podle me je nej primecoin dlouhodobe.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    HOUMLES: mel bys pls nejaky doporuceni co dat tezit tak na tyden dva na CPU, v tomhle se vubec neorientuju, mam nejaky zbytek kreditu na heroku z dob kdy jsem tam provozoval fb apps a nakonec to nechci davat na maxcoin
    B3DA
    B3DA --- ---
    BLOODRAT: no a stejne me nenapadne nic lepsiho nez zjistit jestli to neni cokolada :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nemůžete říct, že vás nikdo nevaroval. Aneb staré kočičí přísloví které se sem teď moc hodí říká: pokud něco vypadá jako hovno, smrdí jako hovno a lidé vám říkají, že je to hovno - pak to s nejvyšší pravděpodobností bude hovno: D
    B3DA
    B3DA --- ---
    HOUMLES: supr. nejdriv nestihnu ze to jde i cudou a necham gtx valet pod stolem a pak mi celou noc jede cpu knicemu. napoho. a to me vcera trvalo pomerne dlouho abych se premluvil k tomu do tohdle jit...
    BPB
    BPB --- ---
    koukam, ze tadle mince se zapise mezi legendy :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    lol ted kouka, ze nasli chybu v tom zdrojaku cpuminera takze mi to celou no jelo naprazdno protoze je nova verze na pooly :) .. to jsou fakt kokoti :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MRDAC_BEDEN: Ani mně to nejde a jak pravil moudrý Eric Cartman: "Seru na vás a du domů, Maxi!"
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    adresu mam, jede CPU mining, ale nema co na CPU moc cenu. Drzi to brutalne CUDA.
    Zkompilovana verze na tuhle menu je na https://bitcointalk.org/index.php?topic=167229.0 (prvni post), screeny jak to kope v threadu (jako jsou to 200x vic nez CPU).

    Jj warningy sleduju na:
    MaxCoin (maxcoinproject) on Twitter
    https://twitter.com/maxcoinproject

    Pres daemona mam uz vytahlou penezenku i priv. klic. A uz mam i Woknovskou GUI srajtofli.
    S hodne zadanyma nodama se i synce.
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Treat http://max.1gh.com with caution guys. We haven't heard of any successful payouts yet and we don't want you to get scammed
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JENDAR: Jo! Mám! :-) Jdu to zkusit...
    JENDAR
    JENDAR --- ---
    BORGDOG:...v jednom jsem dal: "maxcoind.exe --daemon"
    v druhym "maxcoind.exe getnewaddress" a vypise mi to adresu. Do druhyo bez pomlcky v tom parametru
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    JENDAR: Mně nejde ani to. První okno otevřu, druhé mi napíše "Maxoind is already running"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam