• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BORGDOG: Ja to vyřešil druhou kartou kterou uz nepoužívám a nastavil jsem si na ni limit 200kc. Takže nemají možnost si těch 150€ vzit.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No a je po Maxcoinech - pool sletěl. :-( Ach jo...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Ne, nemám tipy, zato špatné zkušenosti i ohlasy s tím, co tvrdí Mrkvosoft. Na ten Trial ani nedávají podporu, zeptat se nemůžu - radši přijít o pár hodin nebo den těžby, než pak litovat. Schválně to teď taky půjdu zkontrolovat u sebe...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: pri registraci rikaj ze musis povolit nejaky limit na platby nez zacnes vyuzivat sluzby, takze IMHO se to vsecko vypne a je to.

    Jestli mas nejaky tipy jak usetrit cas prosim posta :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: To je na tom zajímavé. Mají free trial na 30 dnů a současně 150 eur volného kreditu. Ten ubývá současně s trialem. Já to dokázal s pomocí _LEPIKA_ rozjet až po 5 dnech, takže trial mi skončí podle propočtu asi o dva dny dřív, než dojde kredit. Pokud to ale někdo rozjel hned, bude to asi naopak. Nevím, co by se stalo, kdyby kredit došel na 0 a trial pokračoval. A asi bych radil to nezjišťovat, hlídat a včas smazat, aby se nekonalo "překvapení" v podobě pár set eur stržených z kreditky.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: uvidime, kdyztak poreferuju.

    Kdy konci ten free trial ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Tak to pak jo. :-) Já bohužel nikoho dalšího nemám. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: tak to je ten nejmensi problem :)

    Nahodim AP an mobilu a budu mit pokazdy jiny IPcko z jednoho kompu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: To ti nepomůže, kontrolujou IP adresy. Musel bys mít na každou kreditku jiný komp.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: dikes, zejtra si to poladim :)

    esli to pojede pekne, musim vojet kreditky cely rodiny :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    CHILDINTIME: ten coins-e je divnej... např vůbec nevidím orderbook, jenom hlavičku tabulky, ale žádná data...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: dole na Gallery a pak vybrat z nabídky.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    na co mam pak v tom Windows azuuuru kliknout kdyz chci ty servery ?

    nejak to tam nevidim
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: Taky jsem se zaregistroval na coins-e, ale zatím jsem nic neposílal, až budu mít celej jeden. Nejspíš v noci.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    na jakou smenarnu posilate MAXe? poslal jsem na coins-e malinko, 15 potrvzeni uz mam, nikde nic..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: Hmm, to mě nenapadlo udělat, ale už to radši nechám. Akorát musím myslet na to, to Azure ještě před vypršením té jejich lhůty vypnout a všechno radši smazat, aby je nenapadlo, chtít nějaké prachy...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    zdalo se mi ze mi nesedi pocty odevzdanych sharu s tim prehledem na strance poolu k adrese, tak radsi davam kazdyho minera na zvlastni adresu..ale treba je to zbytecny.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BORGDOG: ok dik, tak to mame stejny (akorat ja mam 2012), asi jsi mel vic stesti, jenom mi bylo divny ze za kratsi cas toho mas natezeno vic
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: Windows Server 2008, verze ta druhá odspoda ve vysouvacím menu, Extra Large, 2x po 8 jádrech a ten třetí 4 jádra (20 je max).
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: ja mam ty extra large, ale jestli je to velkej rozdil tak to prehodim na ty a7..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam