• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CHILDINTIME: Zkus atitweak, nekdy z nej nastavovani vetraku apod funguje i kdyz z cgmineru nefunguje..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    u me 3 .h soubory, na konci configure to adl je, gpu monitoring enabled a stejne hovno
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    u me to jsou tri .c soubory.... normalne pak configure --keccak nebo jak to je, na konci configure je tabulka kde by melo byt ADL_SDK found a keccak enabled
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: jinak zatim nejdostupnejsi mi prijde http://dwarfpool.com
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: i kdyz jsem tam nakopiroval ty knihovny tak to tam nemam, neni treba to pridat do nejakejch build flagu nebo configure?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME:

    "gpu-fan" : "85,85,90",
    "temp-cutoff" : "95,95,95",
    "temp-overheat" : "90,90,90",
    "temp-target" : "85,85,85",
    "gpu-threads" : "1",
    "intensity" : "14,14,14",
    "gpu-memclock" : "1500,1500,1500",
    "gpu-powertune" : "20,20,20"
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: ted zase dlouho nejede pool a nemam to prepnuty na lokal, ale bylo to cca 400-500 Mhs na jednu R290... s I 14, ale mam pocit ze na scryptu s nejvysi intensity 7970 padaly, narozdil od R9
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: fakt pores to adl sdk, takhle to vubec nereguluje vetraky, uz jsem mel asi 5 minut stihu ze se jedna karta odpalila nez jsem to zkompiloval spravne
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: na 5*7970 mam 1.5GH/s..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: kolik ti to jede? zkousel jsi zvysovat intenzitu atd? ten cgminer na mych kartach nezobrazuje teploty atd, takze to kontroluju rucne pres gpumon
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: jaky mas hasrates?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: jj peklo, proto to ted dam do pondeli na solo mining, tech 96 by to hodit mohlo pri trose stesti :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    uz mi to jede ok, akorat nemam stabilni pool..
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: chybi ti ADL_SDK
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME: nutno nakopirovat knihovny ATI do slozky ADL_SDK... configure a make az pak... ja jsem jeste aplikoval patch https://github.com/whatcode/cgminer/commit/cbb5b29cc896c0cdb5973c5d8c40bad4ceb4d84c protoze s lokalnim maxcoind mi to furt hlasilo JSON error
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: Celé tenhle coin je "epic fail" pro zlost. Hrál jsem si s tím den a noc, všechno nadarmo. Kašlal bych na to, být tebou.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    uz mi to jede, akorat to neukazuje teploty, coz je u myho rigu docela zasadni.. 1.5GH/s celkem, not bad.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ale dost mozna se jenom nemuze spojit s poolem..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    F0B1C: jojo to jsem ted zkousel, zkompiloval, po spousteni mam akorat [2014-02-08 13:35:47] Started cgminer 3.6.6 a nijak to nepokracuje..
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    CHILDINTIME:https://github.com/reorder/cgminer_keccak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam