• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tohle je dobry...
    Latest Altcoin
    http://www.shiliwu.com/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: ok dik
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: ja tam dal ty samy hodnoty jako u scryptu, intesity 13, W 64, CPU 1O8O, RAM 1500, GPU powertune 15 nebo 20..ted nevim...pak to dokonce prestane hazet i tech 1Opc odmitnutejch..co sem mel vcera vecer na min poladenym stroji
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    a taky mi to dava mensi hashrate na kartu, protoze jsem to jeste nemel moc cas poladit..
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: jj..zapomněl jsem vepsat..mam dvě tydle karty ,)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BPB: ale to jedes na vic kartach ne? ja mam na 1.2-1.5gh/s od vcera vecer asi 70 MAX, ale vlastne uplne nemam prehled o tom hashratu a stabilite tezeni, takze je mozny ze mi to nejakej cas nejelo
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: na mcxnow troll boxu nekdo neco psal o tom ze nejakej velkej pool spadnul, ale vic nevim..
    B3DA
    B3DA --- ---
    všimly jste si jak po 20hodině klesla diff skoro o třetinu? žeby tolik fanoušků futuramy?
    BPB
    BPB --- ---
    mě se to nakonec podařilo nastavit asi takhe: HD 7970 na scyptu: 735 kh/s , keccak: 360 Mh/s, odmitnute shary: cca 3 procenta
    - dal jsem za posl. 24 hodin cca 25 MAX coins.. v dalších 24 hodinách to počítám bude tak polovina asi co ? ...ale kurzn a Cons-e docela lítá..ted je zas nad O,..3, což neni špatný
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: i tak to jde prijemne nahoru, jsem rad, ze jsem neprodal na 0.0015 ty natezeny mince..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Zatím jsem to jen proletěl, ale mají tam free trial 750 hodin chodu zdarma. Ještě nevím co přesně se dá po tu dobu spustit a jestli v tom není nějaká zrada.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: da se tam nekde neco poridit zadarmo jako to windows azure ? :)

    jako to je asi dolar (jeden primecoin), za to platit nehodlam :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Nejspíš ano. Já dávám cca. 1 za den, ale mám ještě Digital Ocean a domácí komp. V noci chci zkusit zapřáhnout Amazon. :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BORGDOG: pustil jsem primecoin na tech Windows azure serverech a na ypoolu to vypada tak na pul primecoinu za den. To je taky standard ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ..tak už nic :)))
    B3DA
    B3DA --- ---
    sledujete ten pump na mcxnow??? 0.3?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: To vydělávám na Primeconu víc! :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole ja se svyma 80 Mh/s delam na 1Gh poolu asi tak jdnoho maxe za doen, je to normalni ?
    BPB
    BPB --- ---
    tak dneska v 8:30 vecer, pri kurzu O.OO15 a počtu : neco pres 890tis mincí bude mit MAX kapitalizaci cca 87Otis USD, ...to by byl cca v top25
    B3DA
    B3DA --- ---
    právě že nedokážu odhadnout kdy bude dno, je to hrozně nafouklej coin takže očekávám pod 0.001.. postupně jsem odhazoval dokud to bylo nad 30, tak nevim jestli mám uspořádat panic sell na 18 dokud to jde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam