• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Jo, to už jsem taky zjistil - tím méně příjemným způsobem :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    aha, tak uz tam pisou, ze ten klient je fake s nakym trojanem .. necekane :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: tak tady to mas, lenochu :) https://mega.co.nz/#!mIIVwAiZ!hJGjH2a5zyrzt3OjpeiaKSTd9fAaH5btGheMtVNw1JE
    projed si to radsi antivirem, neni to z ofiko zdroje, ale udelal to nakej clovek na foru
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: dneska je to ubuntu apod. fakt tak lehky, kdyz si vzpomenu na cem jsem zacinal ja, to byl porod :))
    si to nainstaluj do virtualboxu a zkousej ... takova zkusenost se urcite neztrati :)
    BPB
    BPB --- ---
    tyjo..jak to ted furt sleduju a mam votevreny ruzny crypto diskuse..uz si pletu vokýnka :D

    težíte někdo jeste MAX ? ja to tam ted zas přehodil..zda se mi to lepsi nez ten DOGe
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: OK - máš pravdu, asi moc pěním. :-) U sebe vím, že je zakopaný pes hlavně v hardwaru - ať si "linuxáci" říkají, co chtějí, kompatibilita s čímkoliv jenom sebeméně mimo "mainstream" je v Linuxu zoufalost. Měl jsem 3 notebooky včetně tohoto, různé značky i stáří. Linux nešel stabilně provozovat, natož normálně užívat k práci ani na jednom, člověk byl rád, když to po několikadenním boji aspoň spustil. Taky zkušenosti s "komunitou" ve mně vzbuzují chuť jít hledat brokovnici, kdykoliv slyším rady typu "no tak si to zkompiluj, vole, nebuď lama." Že Linux běží na těžebních strojích... jasně, tam důvody chápu. Ale aspoň tu pitomou Windows peněženku prostě čekám, že dostanu hned od začátku.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: jasne, kdyz neco chces tak se musis taky trosku snazit ze jo :) me prijde fer, ze jdou volny zdrojaky a kazdej ma cas par hodin nez zacne padat reward si to zkompilovat a rozjet...
    to, ze to nekdo neumi, neznamena, ze to neni fer.
    beru to, ze je drtiva vetsina uzivatelu co si radsi pocka na exe nebo jim ani nic jinyho nezbejva jako tobe, ale protoze to neumis tak to neznamena, ze je ten launch spatnej..
    MICA
    MICA --- ---
    BORGDOG: Co se týče těžicích strojů bych řekl, že poměr windows:linux bude opačný než uvadíš pro populaci :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Já vím. Jsem mrzutý, protože mám s Linuxem zkušenosti jen špatné - zkoušel jsem ho několikrát, včetně těch live distribucí, ale pokaždé to krachlo na něčem, co jsem jako "pouhý uživatel" neměl šanci opravit, aniž bych půl dne nestrávil u Google s opisováním písmenko po písmenku příkazů, co ani nechápu - Captcha hadr. Windows používá pokud se nemýlím asi 85% populace. Linux možná 15% a dalších řekněme 10% umí s oběma. Takže pokud udělají coin, kde už od startu znevýhodní cca. 75% potenciálních uživatelů, tak tomu bych "fair" neříkal. Zcela objektivně.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BORGDOG: linux kraviny se ucit nemusis, si to vykompiluj pro wokna .. na bitcointalku je hromada navodu :)
    kazdopadne na win penezence delaj podle irc akorat jsou zasekly na nejakym problemu. porad maj jeste cas, tipuju tak 2-3h nez zacne padat reward a pro wokenare je to pak jenom spustit jeden exe
    MICA
    MICA --- ---
    BORGDOG: Si hoď na flashku nějaký live distro. Já s linuchem taky neumim, ale vygooglovat jde vše :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Každej, kdo to umí. Já to neumím - přiznám se. A fakt nevím, proč bych se měl učit Linux-kraviny, protože si někdo potřebuje honit brko, že není "Win-vovce."
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BPB: mno .. fair jak se to vezme .. sice je porad cas, ale zatim nejsou windows binarky takze lidi stejne rvou :)
    kazdopadne ze zdrojaku si to muze vykompilovat kazdej lin,win,mac :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BPB: Fair? Zas akorát pos...ej Linux. Wallet na Windows nemají.
    BPB
    BPB --- ---
    HOUMLES: konečně první fair launch ..ne jak u maxcoinu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    pred chvili byla spustena nova mince hledajici prvocisla, ale trosku jiny nez primecoin...
    [ANN][RIC] Riecoin, new prime numbers POW coin, launches Feb 11, 2014
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=446703.0

    jeste je porad cas naskocit, prvnich 576 blocku je bez rewardu a soucasne je to na 71
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ENAPAY: Tak nevím...asi bude zajímavé sledovat jak se uchytne coby čínský dogecoin, ale má nová mince šanci, když i Huobi utrousilo že zvažuje do budoucna přidání Doge?
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Toto může být celkem zajímavá mince.
    An Open Letter From Wolong: Pandacoin First and foremost I - Pastebin.com
    http://pastebin.com/MfJRY2Sh
    [ANN][pandacoin] The Panda Coin ♥Scrypt Adaptive-N w/Kimotos Gravity Well ★
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=460037.0
    BPB
    BPB --- ---
    ORIEN: za mesic ? nevim, jestli to budu držet tak dlouho..spis prodám co nejvýš to ted bude a přeliju někam jinam asi zase ..jeste jenom nevim kam :)
    ..a vratim se zpátky při dalšim dělení odměny za blok , ja toho čokla nějak nemusim :D
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BPB: i 1 M je 35k czk, to super, ne? Za měsíc máš 2x možná 3x tolik...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam