• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já tam mám šest mega, po tý první půlhodině to šlo strašně dolů.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole ja mam 88 - ten zastranej pool musi bejt nejakej cinknutej, nebo co. Mi nerikej ze s jednou 280x dam za nejaky tri a pul hodiny min nez 100 pand tyvole !!!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Očekávám tipy! :-) Sice mám jenom 30 tisíc, ale je to něco... tohle byl podařený start!! :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    No doprdele, dobrý ráno všem! Že by se mi jednou něco povedlo? Kde to prošmelím? Honem, kafe, burza....
    B3DA
    B3DA --- ---
    OTAVA: jj jako u doge, estimate pocita pulku toho intervalu 1-1m coins takze jako kdyby tam tahle promena nebyla a bloky byly po pul mici tak to asi sedi rekl bych..
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    OTAVA: je to normalni
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: hele nad timhle se nemůžeš pořád rozčilovat, stejně to nedokážeš prověřit, zda to tak má být...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole prvni odmena je tam 88 Pand, pritom round estimates byly pres 200, je todle normalni ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Dotaz do plena - je mozny ze by pool proste kradl hashrate ? Jako ze by deklaroval jeden obrovskej roundshare za kterej by vyplatitl odmeny jako za jeden vytezenej, ale ve skutecnosti by zatim treba vytezil dve, tri kola, ktery by si nechali pro sebe ?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    OTAVA: Já jsem na chaosu.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Rano kdyz jsem kokal, meli tak desetinu hashrate site, tak ja teda nevim, todleto je k posrani.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Tezite nekdo na tom coinventionu, nebo jsem v tom sam ? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tyvole an Coinvention mam 653.03%, este ani panada a uz to smazim skoro tri hodiny, todleto je mi nejeky podezdrely jako.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CHILDINTIME: Mně ne... krucinál. No, co se dá dělat. Jinak, co se Pandy týče, zatím asi 29 tis. Není to moc ale ani nic. :-)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BORGDOG: jde
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    https://www.cryptorush.in/ mi nejde. Funguje vám?
    BPB
    BPB --- ---
    čekal jsem , že se ten MAX po včerejší vlně propadne víc..a recovery bude dlouhá..ale koukám..pomalu se to zveda nahoru...docela se v tom točí dost peněz.. taky sem přes noc nakopal asi jenom 8 MAX coinu na 720 Mhas/s :/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jsem se temahle vecma pochopitelne jeste na zacatku a asi si to jeste zkusim na nejaky uplne novy minci, kde i s mym rigem na zacatku najdu nejaky bloky a otestuju ze je vse ok..u toho maxe aby to melo smysl a necekalo se na blok nejak nesmyslne dlouho uz to chce docela velky hashrate, ktery asi v par lidech neudelame, no dam vedet.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHILDINTIME: esli ten pool bude stabilni a vubec, tak ti to tam klidne tak na tejden pres den budu poustet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam