• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    jo, těžíte troll? :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    MIKE23: na mcxnow jsem si pár výplat na začátku poslal než mi wallet šla a tam je to v pohodě připsaný během chvíle. asi bych neposílal moc, pro jistotu. nakonec jsem raději ten wallet rozběhl. jen na Cryptsy bych se bál, přeci jen je rozdíl 10 minut a třeba den.. ten kurz u maxe celkem lítá.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    B3DA: jasan, ale bohuzel win wallet jede jen vyvolenym :(
    B3DA
    B3DA --- ---
    MIKE23: asi bych to nedělal.. na připsání doge jsem čekal cca den, na meow 5dní oboje z peněženky. nedovedu si představit že bych to tam poslal z poolu a po týdnu s nima řešil jak to že tam nic nemám.. to se potom blbě dohaduje, když u většiny směnáren, cryptsy jistě nevyjímaje najdeš upozornění že nemáš těžit přímo...
    BPB
    BPB --- ---
    BLOODRAT: jj.na WIN 8 to nejede ..ani nejde myslim nastavit nejaka jina kompatibilita

    btw: co ten Doge ? to mu sebral vitra z plachet MAX..at uz u spekulantů nebo těžařů? docela to klesa safra :/
    Je zatim na 16tém místě s kapitalizací, v objemech obchodů je na tretim miste za BTC a LTC, viz:
    Crypto-Currency Market Capitalizations | Bitcoin Ripples Litecoin Peercoin DogeCoin Nxt Mastercoin Namecoin Quark ProtoShares and more...
    http://coinmarketcap.com/
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: Z3l0NEXbv12eycRtCcPY
    B3DA
    B3DA --- ---
    BLOODRAT: jo, taky jsem se s tim dlouho potýkal, než jsem zjistil že nefunguje na w8 a výš... spadne vždycky když se mu podaří připojit k node. s w7 v pohodě.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    B3DA: taky dík, ale crashne při startu: )
    BPB
    BPB --- ---
    CHILDINTIME: jestli to je na cryptsy a nekoná se výprodej..tož to je dobrá zpráva ! :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: zaheslováno... teda ta win32.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Můžu těžit MAXe přímo do Cryptsy adresy? Nebo je to nepovolené a musím mít vlastní wallet?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOODRAT: ja pouzivam uplne puvodni penezenku, co byla pri launchi, stazenou odsud:
    Download multiple files from Sendspace.com - send big files the easy way
    http://www.sendspace.com/filegroup/8zDemD5cg2zF1eoObCL4z9%2BC2GP2bdrCdwbWb8O0Z4eNzR%2FrqUjyRw

    ale pouzivam mac verzi, jede mi ok..v konfiguraku mam tyhle nody:

    addnode=maxcoin.cloudapp.net
    addnode=maxcoinus.cloudapp.net
    addnode=maxcoinasia.cloudapp.net
    addnode=maxexplorer.cloudapp.net
    addnode=91.121.8.25
    addnode=213.179.202.19
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    a max je uz i na cryptsy, ted jsem si toho vsiml..
    MICA
    MICA --- ---
    Já teda těžim přímo na mcxnow peněženky, takže netušák :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nemohl by někdo, kdo má tu peněženku staženou ji uploadnout, nebo sem alespoň hodit funkční link, prosím?
    Snažím se nastavit rig na Maxe přes team viewer na telefonu, docela zenová záležitost sama o sobě, ale už mi chybí dfacto jen ten wallet.
    MICA
    MICA --- ---
    Pool píše 37.656 MAX @ 1,598,682 Hash/s, kurz je teď 0.0042 což dělá 0,158 BTC (Což je dost teoretická hodnota, ale i tak... )
    MICA
    MICA --- ---
    B3DA: No já při současnym kurzu a obtížnosti s třema 280x a jednou 270x, natěžim téměř 0.1 BTC denně
    B3DA
    B3DA --- ---
    ono se to vyplatí těžit s diff nad 120k?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Co ze nejde stahnout, ja ji stazenou mam a zase se nejde pripojit.

    Z toho co jsem vytezil na wallet na 1gh. com mi prisla tak pulka, to je proste strasnej voser.

    Ma tu nekdo link an funkcni penezenku ?
    Urcite bude kopie na Mega ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam