• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    tak jsem se těšil jak mi bude bc stakovat a (možná) se můžu těšit za ~15k dní :)
    a koukám že už se to tu řešilo.. to je fakt trotl systém, whales stakujou ob den, předpokládám :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    ORIEN: nabizeli to v jejich vlakne normalne pred startem. Mmch CAI jde dnes asi uz konecne na Mintpal.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    ENAPAY: Kde jsi kupoval IPA?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ORIEN: cai jsem jel na startu a pak ještě chvíli a něco málo držim. čekal jsem o něco větší hype ale jinak asi good, líbila se mi ta vyladěnost, mincí tak akorát.. pravda že poslední dobou nestíhám moc kontrolovat dění kolem.
    stejně, co má nebo nemá potenciál uvidíme po staru btc ze dna, imho už brzy. :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    ORIEN: myslel jsem že to má potenciál a šel jsem i do IPA (ale jen za 0,1 BTC) a pak ještě něco přikoupil. Čekal jsem ale víc. Včerejší oznámení o tom, že chtějí dělat do game developmentu mě celkem zklamalo. Budu ale držet dál, stuhlman má stále mou důvěru.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Už dva týdny těžíme https://bitcointalk.org/index.php?topic=513613.0

    Co si o té měně myslíte?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Titscoin !
    B3DA
    B3DA --- ---
    OTAVA: coze titcoin? :-)
    MICA
    MICA --- ---
    Blackcoin...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    *lol, bitcoinu :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    B3DA: Coze 7 Titcoinu za 6 hodin ??
    B3DA
    B3DA --- ---
    ENAPAY: vcera za 6h cca 7 bc s 1.5mhs ale furt to leakovalo shary na failsafe, nemaj to moc stabilni.. a taky kurz je dost vysoko. jestli trochu spadne pustim to tam zas..
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Zkoušel někdo blackcoin multipool? Kolik to sype?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MRDAC_BEDEN: jako třeba?
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    PULP121: ano, proto radeji tezim na poolech, kde obvykle padne nekolik bloku za den a kdyz je jo spatnej den, tak spadne jenom jeden.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MRDAC_BEDEN: takže to prostě musim kousnout a těžit furt co nejdýl? díky za odpověd, zatim do toho ještě moc nevidim.
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    PULP121: to neni vec doge ale PPLNS. Srovnani jednotlivych druhu vyplaceni na poolech je napriklad zde: http://leaf-coin.com/pplns-vs-prop/

    a tak jak pises to neni, protoze kazde kolo trva ruzne dlouho - dejme tomu ze se s PPLNS pocitaji posledni dve hodiny tezby a ted si predstav, ze po sobe pujdou bloky:
    blok 1 - 1h
    blok 2 - 1h
    blok 3 - 10h
    to znamena, ze prumerny (odhadovany) cas na blok = 12/3 = 4hodiny

    Dle tveho navrhu by se vyplatilo zacit tezit po 4-2, tzn po 2 hodinach od zacatku bloku - ale z vyse uvedeneho prikladu je jasne, ze by se to nevyplatilo.

    PPLNS system je navrzen prave proto, aby se to navrhujes nevyplatilo
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. těžíte někdo doge? pochopil jsem správně tuhle větu "3) You must have submitted confirmed shares within the last 500,000 shares during that round." tak, že se musim zůčastnit posledních pětiset tisíc shares za jedno kolo? to znamená že když sem celej den těžil a celej pool je 900.500 (z 2,380,000 odhadovaných) shares a vypnu to tak nic nedostanu že jo? :-) takže¨je výhodnější začít těžit až ke konci? dík za odpověd na asi dementní otázku..:-)
    MICA
    MICA --- ---
    Já si zatim karty nechám, třeb půjdou nahorů scrypt jane měny až se rozjede ASIC manie na normálním scriptu :D
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRISHNA: Kurva prave jsem koupil 7850 :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam