• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    nevím jestli sledujete dění kolem utc, ale včera ráno došlo ke změně blockrewardu z 50 na 15, v testovacím provozu jede ultra-arb site a utc multipool. cena se z 5k sato zvedla během pár dní na 12-16k stejně tak se trochu zvednul volume.. nějaký ten potenciál do budoucna teda snad bude.
    taky ten flt multipool by mohl přinést další pumpu na flt.
    s tim doge je to blbý ale myslim že s komunitou kolem bude hodně zajímavý sledovat až za rok a něco skončí těžba..
    a taky jsem se nedávno při spuštění house of coins po dlouhý době zas ubezpečil, že instamine je pořád výhodnější než většina ostatního těžení :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    takze doge halving dopadnul tak, ze jak jsou odmeny 1/2, tak se na tezbu 1/2 lidi vysrala, diff sla o 1/2 dolu a ve vysledku se nic nedeje, tezim dal
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    joo, me uz okolnosti naucili nic nedrzet pokud jdu do ztraty... kdykoliv jde neco mimo moji pozici tak radsi prodam se ztratou a dohonim to priste az se to povede.
    jeste takhle jako ty drzim nejaky vtc uz 3 mesice, ale nastesti jenom za 0.2 btc.. drzim to uz jenom ze zvedavosti jak dlouho budu muset cekat :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Koupil jsem za 200, za min neprodam, ja nemusim nikam spechat. Kdyz to pujde doprdele, tak pujde, porad je to treti nejsilnejsi mena.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    To nerikal nikdo, to bylo zbozne prani :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    haha ... kdo tu rikal, ze bude prodavat za 600? :))))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: mozna Doge / USD pujde podle nich, ale ratio Doge / BTC je IMHO neco jineho.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Doge půjde nahoru podle btc, stejně jako ltc.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    OTAVA: myslím, že ne ;) ... myslet ale znamená h*vno vědět ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kurs 115, myslite ze to da spon 130 ? :)

    (ja nakoupil kus psa za 200 :D
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Hotovo, právě proběhl halving DOGE :(
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    no moon racing? so much sad :(

    BPB
    BPB --- ---
    myslim, ze halving se u Doge oper nejak nepovedl :/ nakoupil sem dost času zpatky ,na 13Oti..a vcera jsem si na to vzpomněl.. koukam na kurz a teda dost zklamani jako
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    JVCNC: tak do halvingu zbývá nějakých 5-6 hodin, takže to tak bude.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    spis se cast mineru presouva z doge na ltc, coz jsem chtel udelat taky, ale asi to nebude mit moc smysl
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    LTC zacina mit docela velky narust difficulty, asi uz pripojuji ty masiny na scrypt...
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Tak a máme tu posledních 25 hodin do Dogecoin Block Reward Halving
    Dogecoin Block Reward Halving Countdown
    http://www.csullender.com/dogecoin/

    Jsem zvědav, jak se pak změní poměry na multipoolech :o)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Zahálí mi doma 2x BFL ASIC – Single SC 50 GH/s, pokud má někdo zájem.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    A vypadá to zatím, že mi zůstanou dvě grafiky, silný zdroj a pařanský počítač snů. Nechce někdo za rozumnou cenu 560W Corsair Platinum, než to pustím na aukro? To je asi poslední věc co přebejvá.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Taky mám dva, ale powered 1x16 k nabídnutí, pokud má někdo zájem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam