• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    JTCS
    JTCS --- ---
    Nějak mrtvo. Jen se zeptám - těžíte někdo? (joke) na 64bitovym Linuxu x11,13... alga? Zafungoval vám nárůst hašrejtu s catalystem 14.6? Mě to funguje jen na 32bit linuxech (SMOS, BAMT, PIMP, Debian32bit), na 64bitovym debianu mi to jede jako na driverech 13.12. a nevim co s tim :( Instalaci těch debianů který se lišej jen architekturou provádím úplně stejně, jen vyměním AMD_APP podle bitovosti toho co instaluju.

    BTW sgminer kterej umí za běhu měnit alga už nějak funguje a dá se celkem rozumě provozovat, kdyby to někomu uniklo https://bitcointalk.org/index.php?topic=632503.0
    PULP121
    PULP121 --- ---
    GOG23: určitě ne. nemám tam žádnej filtr a prohlížel jsem všechny složky mailu. spam chodí do koše. tam taky nic.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PULP121: spam ?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    máte někdo zkušenost s timhle poolem http://doge.miningwith.us/ ?

    zapoměl jsem pin a i když mi řikali že mi přijde hned do mailu tak je to už čtrnáct dní a asi pět pokusů a nic. napadá mě že si to prostě nechají a já se nemůžu vycashovat.
    B3DA
    B3DA --- ---
    tak jsem trošku upgradoval chlazení u furies.. původně je řešený tak, že deska je připláclá zevnitř toho rádoby chladiče zadní stranou proti větráku. celá ta zadní strana je natřená vrstvou pasty, kterou jsem vyměnil. původně navrchu asic čipů žádný chlazení není, to jsem vyřešil takhle:

    a odvod vzduchu takhle:

    teploty na pouzdře čipů dosahují 53°C v originálním stavu po dnech běhu na clk 333, na heatsinkách bez výměny vzduchu 50°C, s ofukem 43°C, měřeno sondou na multimetru takže spíš pro představu a s rezervou..
    rozdíl mezi tovární/chlazenou mašinkou na clk 342 po 90minutách běhu vypadá takhle:

    v továrním stavu je pouzdro chladnější, což svědčí o kvalitách použitý pasty.. po přechlazení a přidání ofuku mě překvapilo kolik horkýho vzduchu z toho leze, v každym případě bych zdejším vlastníkům doporučoval udělat něco podobnýho. napájim z molexů od psu vedle stojícího rigu, spotřeba stoupla přesně o 100w na aktuálně provozovaných clk 342. hw se drží kolem 3%
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: Ano muzes. Tedy pokud si jim pri predani do reklamace nepodepsal na protokolu, ze s tim souhlasis (s vymenou).
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    DESTROYER: to můžu? :)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: Nesouhlas s vymenou, pozaduj vraceni penez. :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    přišla mi z reklamace 7950, čili = nová. Nechce někdo? Pošta
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA: (aha, razor..)
    B3DA
    B3DA --- ---
    nicehash platí nějak moc královsky.. máte někdo ponětí co tam všichni teďka těžej za coin?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    URBI
    URBI --- ---
    czechcoin: Sorry, žádná cryptocurrency for the czech republic nebude.
    Devs čumí na fotbal...
    tvl to je ulet:D!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    E2E4: jo taky bych to tak videl .. ja mel problemy i na debianu stable .. chce to fakt novy verze vseho no
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XSOFT: Potrebujes novejsi glibc ktery zna to madv hugepage, tj asi zkus jiny distro
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HOUMLES: stejne to tam je

    make[2]: Entering directory `/srv/scripts/btc-test1/test/cpuminer-multi'
    gcc -std=gnu99 -DHAVE_CONFIG_H -I. -pthread -I./compat/jansson -O2 -funroll-loops -fvariable-expansion-in-unroller -fmerge-all-constants -fbranch-target-load-optimize2 -fsched2-use-superblocks -falign-loops=16 -falign-functions=16 -falign-jumps=16 -fno-strict-aliasing -MT minerd-cpu-miner.o -MD -MP -MF .deps/minerd-cpu-miner.Tpo -c -o minerd-cpu-miner.o `test -f 'cpu-miner.c' || echo './'`cpu-miner.c
    cpu-miner.c: In function ‘miner_thread’:
    cpu-miner.c:1065: error: ‘MADV_HUGEPAGE’ undeclared (first use in this function)
    cpu-miner.c:1065: error: (Each undeclared identifier is reported only once
    cpu-miner.c:1065: error: for each function it appears in.)
    make[2]: *** [minerd-cpu-miner.o] Error 1
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo a jeste vyhod ty ostatni flagy co to nemuze najit ..
    cc1: error: unrecognized command line option "-flto"
    cc1: error: unrecognized command line option "-fuse-linker-plugin"
    cc1: error: unrecognized command line option "-ftree-loop-if-convert-stores"
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    XSOFT: to chcipa uz driv na "invalid option argument ‘-Ofast’" .. pravdepodobne tam mas jeste starsi gcc .. zkus zmenit v Makefile a Makefile.am to -Ofast na -O2
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    XSOFT: postni nekam na pastebin celej log
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam