• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Mohl by někdo napsat, kde těžíte? Dle mého dřívějšího infa už je skoro jasné, že waffle je mrtev
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jo, nic není tak k smíchu, jako cizí neštěstí. :-)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    ad hashprofit a ty ostatni scamy :)

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Protože mám jen notebook bez grafárny rok výroby asi 2004, takže coiny na GPU jsou pro mě nedostupné z principu a CPU miner na WIN 32 existuje. Jinak chci ještě jednou poděkovat tomu, kdo mi poslal bursty - než to smažu, vrátím na adresu, ze které přišly. Nejsem hashprofit. :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    njn s těma minerama pro 32bit je to vůbec složitý, se divim žes na tohle "omezení :)" narazil až u burstu..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Netěžím, nedokázal jsem najít miner a plotter pro WIN 32. V noci s tím asi skončím a všechno smažu a vrátím.
    B3DA
    B3DA --- ---
    jinak jestli těžíte burst, tak tady můžete sledovat jak vám to jde :), zatím jen v grafu..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    E2E4: Brzy. Už teď podobné názory čtu, že se z bitcoinu stala hračka pro nudící se milionářské spekulanty a nástroj podvodníků k okrádání druhých, přičemž "běžný uživatel" už si může leda...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKE23: Fskutecnosti prodelavat na duvere ve vlastni schopnosti spekulovat?

    Jsem zvedav, zda/kdy se zacne rikat ze bitcoin stejne jako svetovou ekonomiku znicili spekulanti. :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    jop, taky jsem si řikal že někdo bude mít luxus silvestr kalbu :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    B3DA: Vanoce, visjak.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Ach jo, jak jednoduše vydělávat na lidské hlouposti a důvěře ;) Nebylo by fakt lepší vydělávat na kolísání kurzu mezi 300 a 400$ ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    se někdo asi docela napakoval, vzhledem k tomu že v hodně rychlim sledu těch cloud mining služeb odešlo víc, skoro bych řekl že je za tim všim jeden subjekt..
    https://coins-miners.com/
    jsem si řikal kdy zatáhnou hashprofit s tima slevama a divnejma číslama, tohle jsem uplně nečekal :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    tak hashie se taky moc nezdá..
    "Hashie's operations are temporarily suspended."
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HANT: Vypadá to bohužel tak. Pokud ano, ztratil jsem v tom 0,2 BC a doufám, že ty šmejdy někdo zabije. Uvidím... aspoň že ten AMHash je podle všeho, co čtu, OK.
    HANT
    HANT --- ---
    HANT: tak zda se, ze uz to mozna skoncilo...:)

    The Official Hashprofit Cloud Mining Thread
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=888534.140

    Holy Nerdvana: HashProfit Update: DDoS and Hacking?
    http://www.holynerdvana.com/2014/12/hashprofit-update-ddos-and-hacking.html
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    KRISHNA: jaky dobry je tam internetovy spojeni? Kde to je? Je mozny tam dat rack skrin? Kdyztak do posty..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jinak, mam ted k dispozici jednu halu, kde je free elektrina, platim tam ale celkem krutej najem, tak kdybyste nekdo mely elektricky narocny minery a chteli usetrit na elektrice, tak u me by to slo.trochu nevyhoda, ze se tam celkem prasi
    HANT
    HANT --- ---
    BORGDOG: a za kolik jsi teda kupoval? mi prislo, ze tyhlety (a podobny) slevy maji vicemene od te doby, co zacali fungovat (co jsem tak googlil). jinak osobne jsem do toho neco taky vrazil, spis tak ze srandy. ono i kdyby to bylo ponzi, tak to dost mozna jeste nejakou dobu fungovat bude. a pokud neni, tim lip:) ale nikoho dalsiho bych do toho nezval...za sebe tomu davam tak 30%, ze to prezije alespon pristi rok.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HANT: Tohle jsem viděl, ale právě tvrdí, že to psal jeden člověk a že je to lež. Dokonce tuším někde ukazovali i výpis z blockchainu, že nemluví pravdu a zaplaceno dostal. Mně zatím taky platili včas. Návratnost mám momentálně asi v půlce února, víc tam kupovat nebudu. I když se fackuju, že jsem nepočkal teď na těch 75%, když už... v tom emailu taky tvrdí, jak a co chtějí dělat, i když si nejsem jistý, jestli ten půlmilion uživatelů je reálný. Počkám, uvidím. :-) Nevrazil jsem všechno jenom tam, i kdyby to mělo krachnout, ztráta bude snesitelná - a když ne, tak konečně vydělám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam