• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PANPINE
    PANPINE --- ---
    CUBBA: Ahoj mám 1200 corsair ax1200i (platinum) a fractal 1000w (gold) a jeden 850w (silver) myslím že coolermaster . Celkový odběr je při tomto výkonu jenom cca 1200w takže při trochu optimalizaci by to šlo v pohodě na dva zdroje
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    PANPINE: jake k tomu pouzivas zdroje? dik
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Je tu někdo, kdo by mi za nějaký mrzký peníz opravil kabely k mineru? :-( Pokud ano, prosím do pošty.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: 5kc se mi zda nejak hodne, myslim, ze mame levnejsi ... nicmene zatim ji stejne v ramci 'vyzkumu' platit nemusim. Kdyz jsem to jednou pocital tak mi to vychazelo okolo 2-2.5kkc mesic. Ale to si kazdej spocita snadno sam podle svych sazeb atd, staci odhadnout tu spotrebu stroje, proto jsem ji napsal. U scrypt men jsem mel okolo 1300-1400W.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: A elektřina? Pokud je to 5kc KW, tak ti to za den veme kolem 100kc ne? Jen pro upřesnění
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    E2E4: mam 5x7970, hashrate mam priblizne 110MH/s, 1050W ze zdi. Pri aktualni slozitosti mam na dwarfpool okolo 1.7 eth/den (kdyz jsem zacal v unoru bylo to 3.5), coz je pri aktualni cene (priblizne 10 usd za eth (eth->btc->usd)) asi 400 kc/den. Vykon by sel trosku zvednout, kdybych jel solo mining vytezil bych vic, ceny jde vychytat trochu lip ... uz je to horsi, ale porad dost dobry. Ale slozitost/hashrate jde nahoru kazdym dnem no ... https://etherscan.io/charts/hashrate

    dokud nebudu resit nejaky provozni problemy jako jsou nejaky casty vypadky, prehrivani apod tak to necham pusteny jeste asi dlouho, myslim, ze ethereum ma budoucnost a docela me ta mena zajima i z funkcniho hlediska a mozna se tim budu zabyvat nejak vic..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Na jakém algoritmu vlastně Ether jede? Na scryptu?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CHILDINTIME: Jak je to ted vynosny - muzes uvest nejakej priklad?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ASRAEL: klidne to napis sem, pokud to neni nejak ultra tajny ... hlavni otazka asi je, jaky jsou tam karty. Ja tezil na linuxu pred lety litecoin a jiny scrypt veci, ted tak posledni dva mesice tezim ethereum. Vydelek porad dobry, ale uz to celkem rychle klesa.
    ASRAEL
    ASRAEL --- ---
    Hledám někoho kdo má větší zkušenosti s těžbou Ether.
    Máme k dispozici render farmu a rádi bychom otestovali těžbu ve volných časech.
    Ozvěte se mi prosím do pošty.

    B3DA
    B3DA --- ---
    neshanite nekdo zdroj, trebas na ether? (700w, bronze.. kdyztak posta..)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BUGER: můžu to nějak převéš v poolu na tebe páč jinak to tam zůstane neodeslané :)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BUGER: jo dík už jsem to dal :) a funguje jen teda to asi nemá význam, běželo mi to přes dvě hodiny a mám 0.000048 :D
    BUGER
    BUGER --- ---
    KUKIDE: vygeneruji se ti nove
    BUGER
    BUGER --- ---
    KUKIDE: pokud se to chova divne, smaz ty dag fajly, jsou v .ethash tusim
    BUGER
    BUGER --- ---
    KUKIDE: tam se nejdrive generuje DAG file (i v pripade GPU miningu) a pak se zacne teprve tezit
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BUGER: to jsem našel v návodu pro ubuntu :)

    jak dlouho ten test poběží???
    asi dvacet minut běžily procíky střídavě naplno a teď najendnou se všechny synchronizovali a běží plus mínus na 25% :)
    BUGER
    BUGER --- ---
    Getting started Ethereum - http://dwarfpool.com/eth
    BUGER
    BUGER --- ---
    KUKIDE: parametr -M sem nikdy nezkousel, zkus normalne

    ethminer.exe -F http://eth-eu.dwarfpool.com:80/YOUR_WALLET/YOUR_WORKER_NAME

    pripadne pokud nemas penezenku a chces to jen testnout zkus treba moji tj:

    ethminer -F http://eth-eu.dwarfpool.com:80/0x340a7fb3eff7db4f73586ac1a0d19fe9ee01b6ad/kudikeTEST

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam