• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    ARG: jj tohle sem pouzil..
    SCIFI: taky zkousim jen cpu
    ARG
    ARG --- ---
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    ZELENY_CAJ: ale jen samotny CPU, na GPU mi to nejak nejede, to jsem musel vypnout, jinak mi to takovy vykon nedavalo
    ARG
    ARG --- ---
    ZELENY_CAJ: Jedes na linuxu ze?

    Enabling CPU mining:

    If you want to enable CPU mining, run these commands:

    $ echo 'gen=1' >> ~/.zcash/zcash.conf
    $ echo "genproclimit=$(nproc)" >> ~/.zcash/zcash.conf
    The default miner is not efficient, but has been well reviewed. To use a much more efficient but unreviewed solver, you can run this command:

    $ echo 'equihashsolver=tromp' >> ~/.zcash/zcash.conf
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    scifi: Hmm, tak to nevim kde je problem :/
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    Core i5 2500 SB na 3t
    [2016-10-30 12:35:09.464944][0x00002724]: Speed [300 sec]: 6.85333 I/s, 12.7 Sols/s
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    ARG: toshiba z830, aktualne 2.3 sol/s

    You are running 4 mining threads.

    .conf:
    addnode=mainnet.z.cash
    gen=1
    genproclimit=4
    equihashsolver=tromp
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    ARG: zkusim, diky
    ARG
    ARG --- ---
    SCIFI: co treba na Poloniex/Kraken
    ZELENY_CAJ: Lenovo W520 i7 2720QM +- 10 Sol/s nejedes jen na 1t?
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    Tak zkousim zcash na notebooku, mam i5 a tezim 1.5 Sol/s. Sice to porad roste, ale i tak se mi to zda malo..?
    equihashsolver=tromp
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    nevite o nejaky online nebo windows based wallet pro zcash? nemuzu nikde nic najit...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    E2E4: Trochu jsme to resili uz vedle..na 7970 mam 15S/s, na jednom jadre procesory X5650 mam 1.5S/s..prevest to neni jednoduchy, v poolech je zatim zmatek, zatim nemam nic u sebe a kurz docela lita. Zda se, ze aktualne 100S/s udela za den priblizne 0.05 btc
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CHILDINTIME: A na CPU? A v nejakym rozumnym ukazateli typu BTC/den ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    Tezite nekdo zcash na gpu, jak to vypada, jaky mate hashrate a kolik vam to dava? Start jsem propasl, ale zitra bych to mohl pustit..
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    tak o kolik kdo prisel?:)

    Major Bitcoin Miner Disappears Along with Millions of Dollars Worth of Bitcoin
    https://cointelegraph.com/...itcoin-miner-disappears-along-with-millions-of-dollars-worth-of-bitcoin
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele tady jsou detaily a ma to asi 20cm vysku a kolem 50cm delku.

    Antminer S9 16nm Asic Bitcoin Miner (14.0 TH/s) - Bitmain
    https://www.bitmaintech.com/productDetail.htm?pid=0002016052907243375530DcJIoK0654
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    {rely BLOOD_ELF|46398751}: ne, rack je chlazený vzduchem, ale potřebuju vědět, kolik 1U pozic v 19" racku to zabere... ovšem pokud nájem byl v BTC, tak to nehraje zas takovou roli (pokud to není velký třeba přes půl racku)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    XCHAOS: Ja to mozna nepochopil tys chtel jen U minery co maji vodni chlazeni? Nebo proc si nic nerekl na tu S9?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: vis proc to asi nikoho nezaujalo? protoze si vymyslel picovinu, kterou proste nezamaskujes zadnym dlouhym romanem o tom, jak jsme ovce a nic nechapeme, kdyz nam to tak jasne vsechno vysvetlujes jakej bude mit bitcoin osud :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: ano, u platby za BTC jsem nabízel, že ho vykoupím v podstatě za násobek tržní ceny (což sníží náklady na únosnou úroveň). tedy pokud to skutečně bude čerstvý, u mě přímo v té serverovně vytěžený BTC (což v podstatě znamená něco jako joint venture, že to uvidím na té konzoli taky - teoreticky by třeba nějaká webhostigová konkurence mohla přijít k levně zahousavanému výkonému serveru jen tím, že mi zaplatí v BTC, což nechci :-) u mineru předpokládám mj. minimální datové přenosy apod.)

    jsem ochoten do toho vrazit cca tolik, kolik bych stejně utratil za ohřev vody. a netvrdím, že je to nějaký dlouhodobý projekt (za půl roku až rok nejspíš beznadějně zastará i ten dnes-už-trochu-zastaralý miner, který se jinak než u mě za dotovanou elektřinu už nevyplatí pouštět...)

    jako mě je to fuk. když to nikoho nezaujme, zaplní se ta serverovna normálně servery (což se už děje)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam