• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    MOTTE: rozumim..
    urcite, amd jsou na tezbu temer vseho lepsi.
    modifikaci biosu bych ti uplne doporucil, mas-li cas si s tim pak trochu hrat a testovat.. chce to ale ramky elpida, jinak z toho moc nevykouzlis.

    amd karty co jsem na nich tezil sly pred casem do sveta, takze si hraju s tim, co je :)

    druha vec je, ze si moc dobre pamatuju jakej hukot delaly i podtaktovany amd, zatimco nvidie ani poradne neroztoci vetrak ;) (280x pokud se nepletu, davaly na cryptonight o neco malo vic, ale vzala si u toho kazda skoro 3x vic ze zdi)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Skoda ty optimalizace SW k tezbe. Nejlepsi soft je na stary karty a jeste k tomu BETA :(
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    REASON: ty s tim dolujes co?:))
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    B3DA: a cetl jsi diskuzi? Rx 470 stoji stejny prachy a sazi 550hs. Nektery kouzelnici z ni vytlacej pres 700, ale to uz je nejakou modifikaci biosu a ja chci aby ta karta vydrzela a aby neshorela a moc v praci nervala:D

    Nvidie nejsou na tezbu Monera vubec efektivni tak nechapu ty vase 1080? Celkove mam pocit ze na tezbu cena/vyteznost vyhravaj AMDcka
    B3DA
    B3DA --- ---
    MOTTE: to nedokazu rict.. ale postarsi netaktovana 960 dava kolem 240H/s
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    B3DA: to ja vim, ale ze by to bylo terno to sem nikde necetl teda. Kolik da takova 1080?
    B3DA
    B3DA --- ---
    MOTTE: je na to cuda miner..
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    REASON: tj moc drahý. Btw jakej miner dokaze vyuzit nvidii na plny pecky?
    REASON
    REASON --- ---
    a 1080 nvidie nepouzivas ?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Rx 470 mi dava jen 550mhs a urcite by dokazal vyzdimat vic.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Jen me sere ze ten vyvojar se zasekl u Claymore 3.5 na stary ovladace (15.2, ktery Rx nemuze mit) a tak Rx470 urco neni vyuzita na 100%.....tusim ze dela na Zcash mineru. No snad s tim neco udela.
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    MOTTE: Myslel jsem primo ten sw pro tezeni, nejakej Calymore?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    SCIFI: Jedu normalka na W10. Bezi mi to v praci na stroji na kterym makam :) Mam spustenej i CPU miming a v nicem me to neomezuje. Pak par Starsich i5, ktery casem snad pribudou.
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    MOTTE: a sw?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    REASON: podle vykonosti by ty X11 asicy na sebe vydelali raz dva, jen sou vsechny rozprodany.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    REASON: a jakej jsi mel?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    SCIFI: Jedu na Rx470 a nejaky procaky.....
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    MOTTE: jaky pouzivas tezitko na xmr?
    REASON
    REASON --- ---
    MOTTE: ja som mal asic miner a vydrzal presne rok :D potom uhorel a ani na seba nezarobil cize knim asi tolko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam