• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Prosím o krátkou radu, jsem v těžení ETH nováček. Doporučte mi prosím nějakou směnárnu ETH -> BTC. Díky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAJJAK: rád bych byl vstřícnej ale napsat heslo do googlu zvládne každý sám. imho si musí každý rozmyslet co chce těžit a podle toho pořídit nebo hledat HW.
    jinak ty asic jsou teď buď vykoupený, předražený nebo za normální cenu k dodání za pár měsíců.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    PALEONTOLOG:

    mel bys odkaz na prodej ASIC tezicu?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAJJAK: osobně si v tom snažím udělat přehled a GPU těžbu jsem zavrhnul brzy. minimálně kolik stojí rozumná grafika a kolik jich musíš mít, aby to k něčemu bylo ? a když to seženeš a postavíš, tak jsi na fabrikové ceně jednoho-dvou ASIC těžičů, které mají výkon docela jinde a těží něco smysluplnýho.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAJJAK: no mozna jo, ale bude muset drzet, i kdyz ja osobne u altcoinu (snad krom ltc, ale to uz taky musis tezit na asic) prilis neverim. ty bitcoiny, ktery sem natezil na asic maji nejakou cenu az tedka po letech drzeni :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VYHULENY_UFO:

    nechci tezit, jen kamarad si nakoupil tri poradne grafiky a mysli si ze zbohatne tezenim ostatnich men nez bitcoin, tak bych ho rad vyvedl z omylu :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAJJAK: zkusil bych treba totok

    coinmap.org - Map of Bitcoin accepting venues
    http://coinmap.org/


    ty jo, pomery nevim, protoze ja tezil pred lety a uz rok nemam ani jeden tezici asic. ale na tezbu bitcoinu, aby sis postavil poradnou farmu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VYHULENY_UFO:

    a s kteryma vsema jde realne platit je nekde sepsano? a nejaky pomer zda je lepsi vytezit bitcoin a zaplatit / vytezit litecoin a zaplatit by byl?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAJJAK: jsou smenitelny za bitcoiny, mas na to smenarny. s nekteryma v realnych obchodech zaplatis (litecoin urcite minimalne). jinak samozrejme hlavnim smyslem je spekulace a pump&dump
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jsem trochu laik v tomhle oboru a rad bych si jen doplnil vedomosti... Za bitcoinem stoji nejaka ekonomika, da se za nej nakupovat i v realnych obchodech, jak to ale je s ostatnima menama? Proc by meli mit nejakou cenu a co tu cenu realne dela? jsou nejak smenitelne za bitcoiny?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KRISHNA: tohle zatím ani nevydali, ale slibujou, že po 5k počtu objednávek se do toho pustí (?), takže možná 4Q2017
    ASIC Litecoin hardware Miner for Scrypt algorithm
    https://www.ehsminer.com/product/asic-scrypt-litecoin-miner-1024-mhs/
    parametry má teda slušný, kdepak L3+
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KRISHNA: myslim, ze nejvyhodnejsi bude asi ten od bitmain :D
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Když jsem těžil já před 2-3 rokama, tak Crossfire naopak zpomaloval
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    T3127: afaik neni. ale rad uslysim zkusenost z prni ruky.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Máte nějaký přehled o Scrypt asic minerech? Co je teď nejvýhodnější koupit? O Bitmain L3+ vim a krom něj?
    T3127
    T3127 --- ---
    chci se zeptat je u těžby nějaká výhoda, pokud jdou AMD grafiky spojene pomoci CrossFixeX
    PLNT
    PLNT --- ---
    ASRock uvedl základní desku speciálně pro těžení kryptoměn, zvládne 13 grafických karet – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...e-pro-tezeni-kryptomen-zvladne-13-grafickych-karet/sc-4-a-188495/default.aspx
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALCZ: jo, s risery to bude smysluplnejsi, resi problemy .) prosim.
    PALCZ
    PALCZ --- ---
    MORPHLER: asi fakt řeším virtuální problém. Hodím se pěkně do klidu a počkám na risery, který už jsou na cestě ;)). Ještě jednou dík!
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALCZ: no jedno vlakno staci s pouzitim 1x to 16x riseru, karty samotne musi byt v 16x rezimu.. je to takove matouci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam