• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: snažil jsem se o tom něco víc pozjišťovat, diff mám dojem že furt klesá. mělo by to jít docela hezky minimálně s nějakou S9 a podobně. já mám ale bohužel dnes už víceméně hračku S3 takže s tou je to asi furt běh na kurva dlouhou trať. s čim se na to chystáš?
    B3DA
    B3DA --- ---
    2ND: http://www.compuny.cz/--redukce-pci-e.html jestli jsi z Prahy, je to nejrychlejsi a relativne nejlevnejsi..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    někdo kdo těží BCH na ASIC ?
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Zdravíčko,

    mohu se zeptat jak funguje na nicehash ten marketplace? Nechápu to vůbec :-)
    TOMI
    TOMI --- ---
    Tak protekčně tady:
    Budu se stěhovat za čáru, tak prodávám svůj mini mining rig:

    2 x MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
    1 x MSI GeForce GTX 1060 GAMING X+ 6G
    8GB KIT DDR4 2133MHz CL15
    3 x PCIe riser - Kolink
    MB: ASRock Z270 TAICHI - Intel Z270
    CPU: Intel Pentium G4400
    Zdroj: Corsair AX860, 80+ Platinum 860W
    Disk: WD SSD Green - 120GB
    2 x Větrák ARCTIC F12 120mm
    1 x fešná přepravka ;)

    Je přesně dva měsíce starý, nic nebylo přetaktováný. Kupováno Alza a CZC, tedy ještě se zárukou. Stál 45K, teď vyjde na 47K. Cena za komplet : 40000,-
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    skusal uz niekto?
    Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta for Blockchain Compute Release Notes
    https://support.amd.com/...are-Crimson-ReLive-Edition-Beta-for-Blockchain-Compute-Release-Notes.aspx
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    MIKE23: nicehash
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Poradí někdo co těžit, aby multipool přímo vyplácel v BTC, těžil podle profitu a fungoval jako waffle pool dříve?

    Zatím jedu napřímo v ETH a čekám až bitstamp zavede do směnárny ETH.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ta D3je uplne ujeta vykonem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TANTRAMAN: scrypt, x11 taky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KRISHNA: asic umej jen sha-256, ne ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    KRISHNA: jo :) trochu větší srani, ale jinak sama pozitiva a sociální jistoty :D
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    TANTRAMAN: Těžil si grafikama? A těžil si ASICama? A furt bys někomu doporučoval, ať těží grafikama?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DEEFHA: jestli chces tezit, tak na grafikach. btc se vyplati jen ve velkem s levnou elektrinou.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KRISHNA: Díky, tak to jsem sám rád :-)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    DEEFHA: jo
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Zdravím všechny. Prošel jsem si všechny možné informace z různých zdrojů a mám takovou čistě teoretickou otázku:

    Pořídím si za dumpingovou cenu nějaký postarší ASIC s hashrate řekněme 1 TH/s (třeba Antminer S2), strčím ho do špajzu a nechám makat. Měsíčně propálí asi tak 2500 korun za elektřinu a v nějakém poolu vydělá řádově 0,008 BTC (jen odhad), takže asi 600 korun. Když to bude třdba Antminer S4, tak sice vydělá dvonásobek (teoreticky), ale za elektřinu to bude o polovinu víc. A tak dále.

    Ať to tedy beru jak to beru, jako "normálnímu" člověku, který nemá na aktuální top ASIC modely s lepším poměrem spotřeba / hashrate, se mi rozhodně nevyplatí to ani zkoušet a místo toho bych si měl BTC docela normálně koupit :-) Mám pravdu?
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Nemate nekdo prosim na prodej BURST, nebo nejakou cryptomenu obchodovatelnou na Poloniexu? Za cca 10 az 15 tisic Kc. Platba prevodem z uctu Equabank nebo CSOB.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam