• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TODZO: tohle zohledňuje vývoj diff a teda nic moc vyhlídky
    TODZO
    TODZO --- ---
    PALEONTOLOG: každé kalkulačce vychází trošku jiné výsledky... proto mě zajímá osobní zkušenost, ale i tak dík :)
    TODZO
    TODZO --- ---
    BASSGOOCH: zapojoval si je už? kolik to teď sype za den?
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o Antminer D3 od bitmainu tak mám dva na prodej. Cena cca 60K za jeden včetně zdroje APW3++. K odběru koncem příštího týdne v Praze, Budějovicích nebo Brně.
    2ND
    2ND --- ---
    Tezite nekdo pres ewbf na linuxu?, da se ten developer fee vypnout?
    EWBF Dev Fee almost doubled? (1.9% to 3.6% average) - Mining - Zcash Forum
    https://forum.z.cash/t/ewbf-dev-fee-almost-doubled-1-9-to-3-6-average/22460/10
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Jj, ted uz je to na mnoha mistech kde mam nejaky pripojeni uplne v klidu - naopak lepsi nez komercni provideri. Muzes volat mimo pracovni dobu, vzdycky se ti nekdo venuje a resi problem, tykacka, nadstandardni rychlost (symetricka linka) i sluzby (pamatuju si zamerovani anteny pomoci stroboskopu)...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANICAK: jenze otazka je, jestli dostanes odpovidajici podporu, kdyz neco potrebujes resit. ale je fakt, ze ja byl pripojenej k czf pred 10/12 lety a to bylo dost tragicky. tam jedina vyhoda byla nizka cena.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Vzhledem k tomu kam se CZF vyvinulo, je velmi pravdepodobny, ze bude mit lepsi pripojeni a za min penez, nez komercni poskytovatele. Ostatne tak to bylo skoro vzdy, kdyz se sit jakz takz stabilizovala po pocatecnich detskych nemocech. A uplne nejcasteji se setkavam s tim, ze urcita cast CZF v nejake lokalite zalozi obcansky sdruzeni nebo i firmu, ktera poskytuje kvalitni sluzby a garantuje je.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Jiz zitra:

    CodeTract - Hardfork countdown
    https://fork.codetract.io/
    Byzantium HF Announcement - Ethereum Blog
    https://blog.ethereum.org/2017/10/12/byzantium-hf-announcement/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANICAK: vzhledem k cene propaleny elektriky uz nebude problem si zaplatit normalni komercni pripojeni k internetu a vysrat se na nejaky piratsky bastlire z czfreenetu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    URBI: navrhnul jsem, abys udělal privát. udělej privát, mě to taky zajímá a nechci vše řešit veřejně. dík.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    URBI:
    Pripojeni je potreba vyresit jako prvni, bez toho to nepujde. Kazdej chce mit na svuj rig vzdalenej pristup pro kontrolu a pripadny prenastavovani a i bez toho musi byt psipojeni perfektni.

    Presna lokalita? (bod na mape)...je tam nekde v okoli CZFree?
    URBI
    URBI --- ---
    MIKE23: Zdravim. Sry za odmlku. Ohledne polohy, je to kousek od Trebice. Momentalne tam je 24 gpu.
    Co se tyce zabezpeceni, tak to tam budeme resit, bez toho bych se bal, nabizet prostory.
    Stabilita vykonu je resena pripojenim do site, pokud by nastal nedostatek vykonu z ele. tak to samo prebere distributor.
    Cena za Kwh je 2,70kc. S pripojenim je to zatim zalostne, mame tam dve mobilni pripojeni. Cistota tam relativne je, ale da se samo natom zapracovat.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Poraďte mi prosím optimální linuxový miner pro 2xNVidia 1080Ti (tedy co těžit? ZCash? Na kterém poolu je asi relativně jedno? Zatím nicehash. Jaký miner? EQM miner padá..).
    Díky moc.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: emark ma zajimavej vyvoj. Zase nabira po poklesu.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    TBC: tak jestli jsi ochoten dat elektriku do spekulace a mas navíc miner, muzes tezit treba marku-eMark-DEM :) http://whattomine.com/asic .. BTC asi moc cenu nema, ale nejaky psycho alt (marka mi zni dost psycho) na dlouhodoby hold, proc ne..
    TBC
    TBC --- ---
    PALEONTOLOG: no rekneme ze defaultni. nejde o to premenovat cizi ucet za elktrinu pres tezbu na muj prijem :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TBC: to zalezi jaky mas naklady na elektrinu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TBC: na tezbu btc ne, mozna jiny sha256 altcoiny, to ti tady povi jini...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam