• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    nevite proc je ted tezba monera tak vyhodny ? resp. nicehash mi vcera ukazoval zisky jako 110,- za den (bezne mam 30,-)
    2ND
    2ND --- ---
    Zcash tezici
    co koupit - ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme nebo ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB ?
    Mam zlusenost jen se Zotac 1080, netusim kolik SOL muzou davat ty vyse uvedene. U ASUSu mne lakaji mensi rozmery na delku o 2 cm a an vysku o 1cm,,,, ma ty karty v 4 U case a ZOTAC nebylo jendoduche tam dostat..
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PYROMANEK: jo, to je ta posledni hw verze z rijna.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    TANTRAMAN: nicehash, nvm psali ze ma 15ghs, tahle co mam ma 19,3GHs
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PYROMANEK: jakej pouzivas pool?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Mam na prodej mining case na 6GPU + original Add2PSU + 6x PCI Riser posledni revize, pokud by mel nekdo zajem.
    Moje plany se stavbou tezebni stanice selhaly na zakladech meho manzelstvi :)

    kdyztak posta pro detail.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PYROMANEK: 7usd/denně mi dává S7 se 7,5 TH/s. a pak na hodl nepotřebuješ nutně D3, žejo ;)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PALEONTOLOG: ne kc :D tak 2000usd to nedelalo snad nikdy, jen asi prvni 2 tydny... ted to jede nejak kolem 15usd den.... to mas 6 mesicu navratnost... zalezi pak jeste co btc kdyz to drzis v cryptu... a kolik platis za ene, to ja mam treba vyreseny, takze v pohode
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PYROMANEK: usd ? podáš víc informací ? já jen že se toho teď lidi masivně zbavujou +- za nákupku.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    TANTRAMAN: nvm d3 sype tedka cca 300/den
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    SCHRAPNEL: cena BTC do roka vyletí na 10k$, takže si vyber. Pokud nemáš zadarmo elektřinu a chlazení, tak S9 nekupuj.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Bežný človek s kumbálom, kde je elektrina a internet a za to všetko platí bežné ceny.
    Dať 100k do 2xS9 alebo buy and hodl?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: ptam se proro, abychom mohli otestovat vase sluzby a navic jestli se to vubec vyplati investovat (aby mesicni poplatek nebyl skoro stejny jako vytezene mnozstvi kryptomeny).
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: posledni 2 nebo 3 dotazy
    1) minimalni a maximalni vyse investice do hw?
    2) kolik je pri minimalni investici ten mesicni poplatek?
    CREEPAS
    CREEPAS --- ---
    MIKE23: Má jednoduchej princip. Koupiš si přes nás HW. Ten poskládáme, zapojíme a pak i servisujeme za měsíční poplatek. Nově připravujeme i hosting strojů vyrobených někým jiným. Určitě to nebude zásadně levnější než to má člověk doma, ale v našem prostředí to ani nejde. Kamery, chlazení, pojištění, rozvaděč, pracanti a halda dalších věcí stojí peníze a ty se rozpočitávají do měsičního poplatku.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: kdyz casem napises jak se pak zpoplatnuje provoz, tak budu spokojen
    CREEPAS
    CREEPAS --- ---
    MIKE23: HW je z větší části členu a těží pro ně.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PALEONTOLOG: stejny dotaz jsem mu chtel poslal i ja, jestli je mozne investovat do jejich hw a stat se podilnikem ...
    CREEPAS
    CREEPAS --- ---
    PALEONTOLOG: Ahoj, dá se to tam nacpat. Děláme na to nacenění.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CREEPAS: je možnýá tam narvat antminery ? jaká je cena elektřiny ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam