• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    JAKUBMOKRIS: jak by šlo v létě využít odpadní teplo ?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    A jak je videt https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ tak kurz nakupu btc za jiny meny je cim dal tim min vyhodnej, ne?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MIKE23:
    NOVEL:
    Nekde jsem cetl, ze si berou nejak hrozne moc procent ve vysledku. A ze vychazi lip tezit si ETH, nez vsechno z Nicehas automaticky prodavat a kupovat za to BTC...co vy na to?
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Přidávám se taky k doporučení MIKE23 ;-) Taktéž to tak vidím .. :-)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    ROMANICAK: v turbulentních dobách doporučuji těžit NiceHash;)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: tak podle tohohle jestli teda nechces tezit nejaky neznamy ALTCOM taky vychazi pak nejlepe ZEC.. https://whattomine.com/...5B%5D=poloniex&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=yobit&dataset=&commit=Calculate
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: ne nutne ZEC, ale drzel bych se jeho protokolu
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: mi to tak vychazi a tezim ETH na AMD a ZEC na 1080ti
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MORPHLER:
    Tzn ZEC je vynosnejsi nez ETH na NV kartach? Ze bych jako tezil dalsi menu? Uff...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    btw kdyby nekoho zajimalo, testoval jsem ted 2GB rx560 (cca 2800Kc) ... v zakladu bez OC to davalo 8 (odpovidajicich jednotek) na ETH, 130 na ZEC a krasnych 320 na XMR
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: no je to asi normal, ale moc ok mi to neprijde, kdyz 29 na ETH tezi amd karta za tretinu ceny te 1080ti. na XMR se mi tyhle karty nepodarilo nejak rozumen nastavit tak na nich tezim zasadne ZEC.. to dava 750 sol, coz je alespon 2,5x tolik co ty RX480/580 a ne jen o 10-15 procent vice jako ten ETH
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Poradite pls nekdo? Mam 1080ti a jedu ETH+DRC dual, ale DCR mam nejak strasne malo, jen cca 270Mh/s. ETH je tam 34+ Mh/s, coz je ok.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MIKE23: No v létě by to možná taky nějak šlo využít to teplo.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: tak podobne uvazuji jako ty, levny tarif na chatu a pomoci rigu mohu temperovat ... sice elektrina 50 Kc/den ... ale zaroven temperujes a tezis kryptomenu, ktera stale roste ;) ... ale pouze v zime.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: pronajem trafacky, pokuta za odber moc nebo malo od planu a tak :) ferovka
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    na druhou stranu je fakt, že mám doma puštěnej rig 5ti karet a nezapínám topení
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANICAK: ona je pak taky otazka, jestli jsou alternativni operatori vyhrou. kolega ma bohemia energy a uz se jich snazi druhym rokem zbavit a furt mu to nejde.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FIFAS: Nemas pravdu. V Praze nemas vubec na vyber, veskery alternativni operatori stoji ve vysledku cca stejne, jako PRE. Jedinej na koho se to da zmenit, a to jeste zdaleka ne ve vsech oblastech (me se to povedlo ukecat), je CEZ, kterej ma ale i tak uplne stejny ceny.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    kamos (taky tezar) pracuje ve velkem prumyslovem podniku, maji odbery v MW a cenu za elektriku plati horsi nez ja i on doma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam