• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TODZO: ja přišel jen o cca 40$, ale také to zamrzí no.
    TODZO
    TODZO --- ---
    MIKE23: :(( mesic tezeni v haji
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    2ND
    2ND --- ---
    kapku me sejri, ze to zebrovani na kartach neni o 90 stupnu otocene.. teplotu se snazim drzet do 70 stupnu
    2ND
    2ND --- ---
    TODZO: MIKE23: Mne by to mozna tak nevytrhlo, ja jedu na kompaktnost a pruvan :)


    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    B3DA: jelo to rok, ale jak jsem videl nektere casti tisteneho spoje po tom roce, tak jsem radeji koupil externi chladic a ted se teplota pohybuje nekde mezi 55-70 stupnu
    B3DA
    B3DA --- ---
    MIKE23: 94°C?! jak dlouho ti to s touhle teplotou jede?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    2ND: nedávno jsem na svoji grafiku pořídil větráky viz TODZO a pokles teploty z 94 stupňů C pod 70 stupňů C.
    TODZO
    TODZO --- ---
    2ND: můj 1080 rig vypadá takhle a stačí to... uvidíme jak to bude chladit v létě



    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: hmm skoda ho.. mi takhle podobne odesel vetrak jednou na fungl nove karte..
    2ND
    2ND --- ---
    TODZO: ja mam tech 1080tek 10ks, to se prodrazi...
    TODZO
    TODZO --- ---
    2ND: https://chlazeni.heureka.cz/arctic-accelero-xtreme-iv-dcaco-v800001-gba01/
    u svojich 1080 mám 4 základní pc ventilátory a od té doby s teplotou problém nemám... předtím to ale furt jelo přes 80 stupňů i s ventilátorem na 95 procentech
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER: musim se podelit o zazitek, cekal jsem mesic nez mi prijdou z ciny 4x 3000 otacek, 150 cfm vetrak do kejsu. jeden jsem ted na stole zkusmo zapnul, ted skoro vzletl a rozjel se primo proti sroubovaku co lezel na tole, potkal se s nim, kolem ucha mi prolitly dve lopatky. moc dlouho nebezel...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: neprodava, bqast.li se t, shaneji se nahradni origo, nekdy je to jednoduche, nekdy temer neresitelne. mam i neco pridelane sk paskama...
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER: jak se vymenjou vetraky? ja bych pustil na mejch 1080kach vetraky na 100%, ale prave mam obavu jak topak budu nahrazovat.. prodava seneco jako univeralni chladic na grafiku ?
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    Allegedly NiceHash has been hacked and over 4,000 Bitcoins stolen. : btc
    https://www.reddit.com/.../allegedly_nicehash_has_been_hacked_and_over_4000/?st=jav63o35&sh=af82a247

    ale sami pisou ze maintance...
    musime pockat a doufat ze nevzali nase BTC :_)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Co se to děje s NiceHash, nemáte někdo info?
    CZARES
    CZARES --- ---
    Ahoj,
    díky moc za reakce, kouknu na to v klidu a určitě ještě rád podiskutuji.
    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: dopoledne se mi to nejak prepojovalo, zrejme jim nejely nektery servery nebo ddos, rigy nemusely odeslat vsecku praci uspesne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam