• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Poradte co tedy tezit na nvidia karta 1080ti :-) A kde :-)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    tezite nekdo electroneum? kde?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOVEL: minergate je scam
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Já třeba zkusil minergate a naprd se mi to zda taky... mozna nevim jak to nastavit spravne... :-)

    Jinak krasna graficka karta :-D Kdy prijde ??? :-) Teda trochu slebsi verze :-D Nepocitam stim ze nekdo tezi na titankach :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nvidia vypustila novou kartu :D

    NVIDIA Launches The TITAN V Graphics Card At $2,999 USD - Phoronix
    https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=NVIDIA-TITAN-V-2999
    The NVIDIA TITAN V features 3D stacked memory, makes use of 21 billion transistors, and offers 110 TeraFLOPS for deep learning. The TITAN V packs in 12GB of HBM2 memory, 1455MHz boost clock speed, 640 tensor cores, and 5120 CUDA cores. The Volta GPU is manufactured on a 12nm process.
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Zdar, tezite nekdo DASH? Potreboval bych tip na pool, kam se pridat
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, neznate nekdo:
    https://hashflare.io/
    ? Diky
    B3DA
    B3DA --- ---
    ONDREJCERVINKA: co ti pise miner sw je orientacni.. pokud mas stesti a najdes vice reseni v ramci jednoho bloku, nez by byl prumer se kterym pocita pool podle predchozich sharu, muze se zdat poolu v tu chvili hasharate vyssi, pokud jsou treba rychly bloky a nestihnes poslat tolik prace (nebo treba zadnou) je to presne naopak. vetsinou by dlouhodoby prumer mel cca sedet s tim, co ti pise miner (pokud nejsou caste vypadky na poolu apod.). takze ten graf cos poslal je uplne normalni. diff nech na automatice poolu radsi, pokud nastavis prilis vysokou a pujdou rychle bloky, taky se muze stat ze treba par hodin neposles zadnou praci

    PEPPE_LOPEZ: jj eth miner posila poolu i tyhle udaje, hezky pro prehled, nicmene stejne nakonec zalezi jen na avg effective hashrate..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    ROMANICAK: potvrzuji, proti NH to dava asi polovinu
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MIKE23:
    WAR_TIN:
    Me se to podarilo, ale zas jsem ho odinstaloval. Napsal mi naprosto debilni castku, neco jako 48usd za mesic, coz je prodelecny.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: největší výkyvy má ten efective hash rate
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: z mých zkušeností z ethermine.org je několik pohledů na hashrate
    Reported hasrate - výpočetní výkon rigu jak to vidíš ty
    Efective hasrate - spočívá v počtu skutečně nalezených shares, když máš šťastnou chvilku můžeš se klidně dostat i nad svůj reported hasrate, počítá se zpětně za asi hodinu.
    Average hasrate - to je průměr za posledních 24hod
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    ONDREJCERVINKA: r7 370 (OC) a rx 560 -- 520h/s + 350h/s
    vykyvy me moc nezajimaji...
    tezim pres cryptonote 9.7 ( ty 10.x mi delali neplechu na te R7 370 nebot je jen 2GB a on se tam snazil nacpat 2.5GB takze hash klesl na 20 :D
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    WAR_TIN: co mas za karty, pripadne na cem tezis?

    jsou takovyhle vykyvy normalni..? po padu nicehashe tezim na supportxmr, v claymore vidim standartne 730h/s per card, ale v jejich rozhrani mi to dela velky vykyvy vykonu.. nejde nejak postelovat obtiznost aby karty pocitaly delsi dobu, nez dostanou dalsi task? (jestli to takhle funguje)


    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: když si vybereš shitcoin s dostatecne malou diff, proč ne.. jinak imho ztráta casu
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Těžíte někdo solo, nebo jste to alespoň zkoušel ? Dá se něco vydělat v domácích podmínkách s jedním rigem 5 karet?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Můžete mi prosím vysvětlit tento sysrtém odměn, za co dostanu 3ETH, to platí pouze pro solo mining ?

    (1) block finding reward. 3 ETH
    (2) transaction fee (gas spent)
    (3) uncle reward (2.625 ETH, 2.25 ETH, 1.875 ETH, 1.5 ETH, 1.125 ETH, 0.75 ETH)
    (4) uncle inclusion incentive (0.1875 ETH, 0.09375 ETH)
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    taky me nasralo kdyz jsem zjistil ze ten kryptex i po neuspesnem benchmarku tezil dal ale ne pro me :_(
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    MIKE23: hmm s NHM jsem mel na XMR 860h/s a kdyz tezim primo tak 880h/s
    asi zustanu u toho naprimo a monero se muze hodit casem taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam