• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOCMOC: mam napad, vygugluj si jak se provozuje cistirna dulnich vod, mas na to pul roku, pak ti dam moznost mi to predvest :) vypoustet budem do reky, tak si dej zalezet :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    B3DA: To mi prijde nepravdepodobny, u tech vykonu co antpool ma. 2,6 Eh/s. U cinanu spis clovek ceka pojeb.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KOCMOC: jsou, ale ti lidem jako ty, co se vezou na módní vlně, většinou nebudou reagovat.
    FALL
    FALL --- ---
    KOCMOC: vítej v jakékoliv cryptocoin komunitě roku 2017.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCMOC: nebo ja to taky tim, ze naskilovany kryptohaviri uz maji davno odtezino na bitkojnu a tedka jede vlna "novacku", ktery se chtej svest na vlne altkojnu... ne?
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Sem čekal, že tady budou naskillovaný kryptohavíři a to je spíš takovej koutek pro začátečníky, co neuměj používat Google mi příde. Jak to je tady? :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    PALEONTOLOG: pool luck?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    těžím na antpoolu a koukám že mi bez změny diff padá odměna za těžbu o 20%. to je běžný nebo s tím ti čínaní šíbujou ? když změním pool zmizí problém ? dík
    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: mas nastaveny failovery?

    KOCMOC: zajimavy, budto vylezly nejaky novy nastroje, nebo jsem holt zarikaval spatne ;)
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Tvl co se vůbec vyplatí dolovat z těch cca 1400 kokotin? :D
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    OT: jinak ethermine včera opět hodinu výpadek
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Použij proxy
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Mám problém s přihlášením na coinbase. Z domu mi to píše THIS REQUEST HAS BEEN RATE LIMITED jako že se připojuji moc často a mám počkat hodinu , ale já se tam připojil naposled tak před týdnem, z práce mi to funguje normal. Nemáte někdo řešení.
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Gigabyte HD 7950 3Gb TOP STAV - Přerov, prodám
    https://pc.bazos.cz/inzerat/82979828/Gigabyte-HD-7950-3Gb.php
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    B3DA: Já viděl na netu lidi, co tvrdili, že maj s GTX970 kolem 17-20 Mh/s (screenshoty atd...)

    Fast Ethereum Mining On Windows 10 With Nvidia GTX 970 GPU
    https://www.youtube.com/watch?v=XMDaqVpnGP0

    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    Ahoj, chteli bychom zacit tezit, mame moznost zapojit docela dost grafik - cca 50ks, co se vyplati nejlepe pro GTX 1080, WIN/Linux, nejake tipy do zacatku, treba drivers a problem,, diky za cenne informace.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ASACHI: ja bych teda cinanum svy privatni klice nesveril, ale kazdyho vec :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja mam ledger nano a jsem s nim maximalne spokojeny. Dela co ma :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GULAZ: tak framework a kod dostupny na githubu je i k verzi jedna. to znamena, ze vyvojari altcoinu, kteri chteli, uz davno mohli mit implementovany svuj vlastni fw v trezoru. ale chapu, ze ta dvojka to zjednodusi.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    VYHULENY_UFO: kazdopadne.
    Zalezi na jaky coiny to chce. Jestli staci BTC, LTC ETH tokeny, tak jednicku. Jestli ostatni ALTy, tak pockat na dvojku (a pockat az vyvojari tech coinu doimplementujou podporu. Coz by ale nemelo bejt tak dlouho, pac uz maj urcite minimalne framework nebo primo dev kity)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam