• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    mate nekdo zkusenosti s vice nez 6 kartama na win? zvazuju koupit jeden extender do m2 na dve karty, nebo z jednoho pcie vytahnout tri konektory. Funguje to..? pro a proti?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    HOUMLES: VYHULENY_UFO: Kluci, ten vánoční výprodej jsem v neděli odhadnul prakticky na hodinu přesně ;) Psal jsem KOUDYmu, že to právě začalo ... je třeba za pár dní nakoupit ;)

    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: přesně tak, všechno prodej a máš klid
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    VYHULENY_UFO: idealne primo nekomu z nas.. :)
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    ECLIPSE: postupu jak prostouchnout transakci je nekolik.
    ze zdrojove penezenky - doublespend (vyexportuj private klic do jine penezenky, z ni posli znovu s lepsim fee, az se ta nova transakce provede, tak se ten starej visici zahodi jako pookus o doublespend)
    z cilove penezenky -to umej jen nektere penezenky "child pays for parent" ... udelas dalsi transakci z adresy na kterou cekas az dorazej ty visici prachy. Das poradny fee aby se to provedlo, a opznacis ji jako ze dite ma zaplatit. Tezari si pak ty 2 transkace spojej a daji je obe do jednoho bloku najednou.(za to tucny fee z druhy transkace)
    primo u tezaru - jsou ruzne weby, kde muzes zadat kod transakce a priplatit k ni nasledne fee (podobne jako to child pays, ale das to rovnou k te visici transakci)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to je konec bitkojnu, vsechno prodej, jestli chces aspon neco zachranit
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    PEPPE_LOPEZ: čas na nákup :D
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Splaskává bublina kryptoměn? Bitcoin už hluboko pod $15.000 | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/splaskava-bublina-kryptomen-bitcoin-uz-hluboko-pod-15-000/45759
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ECLIPSE: mě zpozdili platbu na coinbase z důvodu vysokého počtu transakcí, doufám že to není krycí historka nějakého hack útoku
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TRUHLIK: čekam, co můžu jinýho :)
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    ECLIPSE: Casem se to samo vrati - vyckej. U me to bylo vcera a posilal jsem 8.12., tj, 12 dni ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Nemůžete někdo z težařů pomoc? Táta si poslal 0.0143 BTC a dal tam jen 21 satoshi fee, už mu to visí 10 dní... samozřejmě za odměnu :)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    JAMES_DICK: hele , nevím. použil jsem jenom google. doporučuji. třeba

    monero mining hardware comparison hashrate
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    SOONIC: Staci na to 7870?chtel jsem zkusit tezbu,ale program toho poolu chtel ctyrgigovou grafarnu
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NiceHash už jede, ale je třeba si změnit heslo a vygenerovat novou peněženku ...
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CYBI: monero / XMR, cca $30/měs - energie
    CYBI
    CYBI --- ---
    zdravim, je aktualne nejakej coin, kterej by se dal dobre tezit na serverovejch cpu (Xeon E5620)? diky za tipy
    LIGI
    LIGI --- ---
    VYHULENY_UFO: diky za informaci.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TRISTRAM: dejme si vědět, až to rozjedou ;)
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    MIKE23: jo, jo, ja to nestacil driv repostnout:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam