• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOCOURMIKES: ale nanopool na eth umi i 0.05 - koukni do settings
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOCOURMIKES: tydle maji vysokoi obtiznost, natezis zlomek. Zkus nejaky alty co maji nizsi obtiznost, nizsi cenu, ale vytezis jich vic a zpoolu je dostanes ven
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    B3DA: zkousel jsem nanopool, potrebuji spolehlivej pool dle specifikace nize s co nejmensi frakci jednotky meny PAYOUT pro odeslani do moji penezenky, pokud mozno i na ethereum a monero.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    B3DA: pool - ethereum, monero dle KOCOURMIKES:
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOCOURMIKES:
    co tezis a na cem?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    poradte pool kde odeslou vytezek do tydne tezeni (kde nejmesi frakce jednoty kryptomeny payout), nekde po me chteji vytezit celou jednotku kterou bych tezil pul roku
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: cena stejna, kdybych vzal 2x750W seasonic. Ale o neco vetsi vykonova rezerva, to jo...
    Pri 6ti kartach uz bych sel do dvou ale pri 4 (i 5ti) by mel stacit tenhle...
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    MIKE23: proc? neni lepsi vzit dve levnejsi 750W treba..? cena bude polovnici skoro a efektivita stejna
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    GULAZ: chválím výběr zdroje ;)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    vcera teda objednano tohle: https://docs.google.com/...eadsheets/d/1-I2nX4s92J-twEhVvpwTQxFFnmZ4nwJ4NcLGaSORbFQ/edit?usp=sharing

    S tim, ze za mesic, dva, dokoupim jeste jednu 1070. Ten zdroj by to mel utahnout (ale jeste si to promerim).
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    KERB: mno nakonec jsem, asi po 2h hledani, nasel posledni 4 kousky na czc, za, rekneme, akceptovatelnou cenu...
    KERB
    KERB --- ---
    GULAZ: jj
    asi skocim po 1080ti
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NOVEL: ale jo, mám na to připojenou jednu grafiku a CPU, dneska ráno to trochu blbnulo.
    QUOING
    QUOING --- ---
    VYHULENY_UFO: shrábli prachy (..nebo jak to bylo) a jedou nanovo ;) se divim ze takove spolecnosti jeste nekdo veri
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOVEL: vzdyt ten byl "hacknutej", ne?

    Former Botmaster, ‘Darkode’ Founder is CTO of Hacked Bitcoin Mining Firm ‘NiceHash’ — Krebs on Security
    https://krebsonsecurity.com/...master-darkode-founder-is-cto-of-hacked-bitcoin-mining-firm-nicehash/
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Hele lidi teží někdo na nicehash? Blbne mu taky ?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    KERB: tyve i normalni 1070 je horky zbozi.
    Ted hledam 4 kousky za rozumnou cenu a nic moc jako. Bud nemaj nebo extremne predrazeny.
    OLAV
    OLAV --- ---
    SOONIC: Jo, zatím jsem ale jen využil na odpočet DPH na HW.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    uplatňuje někdo svoji živnost na těžení ? info pošta pls
    B3DA
    B3DA --- ---
    KERB: musíš si vystát frontu, no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam